Червень 14, 2012 0 241 Переглядів

Робоча зустріч працівників відділу освіти

В м. Генічеськ Херсонської області, у приміщенні готелю “Вілла Вікторія”, відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ та їхніх сімей.
Спеціальним гостем заходу став пастор Сергій Вінковський з дружиною Оленою.
На урочистому відкритті зустрічі керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників, прочитавши уривок із книги пророка Малахії 2:7.
Віктор Володимирович також вручив пам’ятні подарунки – примірники книги Л. Якобчука «Сто відповідей на сто запитань» – працівникам відділу освіти Віктору Котяшу та Сергію Губені з нагоди здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», а пастор з Канади Віктор Мельничук звершив молитву благословення.
Після того брат Віктор також звернувся зі словом підбадьорення до учасників зустрічі. «Наука – сильний інструмент, який треба віддати в руки Духа Святого. Нам потрібно створювати середовище, в якому проростатиме дар інших», – такою була основна думка служителя.
Спеціальний гість зустрічі пастор Сергій Вінковський порівняв відкриття про Воскресіння Христа в устах християнина з 3D-виміром в історії телебачення, а єпископ ЦХВЄ Херсонщини Олександр Бабінчук зауважив, що охорона від єресей – це одна з основних функцій відділу освіти. «Ми тут зібрані для того, щоб отримати від Бога те, що стане відповіддю для інших», – резюмував служитель.
Після загальної молитви освітяни обговорили впровадження програми «Засади віровчення ЦХВЄУ» в областях.
Наступні два дні були присвячені семінару Сергія Вінковського «Служіння сім’ї: хто повинен служити?», праці над наступним проектом відділу освіти – підручником “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя” та спільному відпочинку.
Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ


Попередня Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»
Наступна Місіонерська конференція у Рівному

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

У Коростенській семінарії випуск

Початок літа для багатьох молодих людей означає закінчення навчання та початок нової сторінки в  житті. Хтось закінчує школу, хтось вуз, а хтось починає трудову діяльність.  І особлива приємно, що є люди, які навчались для того, щоб присвятити себе праці на ниві Господній. Серед них є й студенти Семінарії Практичного Богослів’я, що  знаходиться в Коростені.

Новини

ЄТС: не пропустіть чудову можливість отримати диплом магістра богослов’я за державним зразком!

Євангельська теологічна семінарія християн віри євангельської  у партнерстві з Класичним приватним університетом оголошує набір на навчання за магістерською програмою

Відділ освіти

Видано посібник для служителів «Богослужбова практика Церкви ХВЄ України»

 Книгу презентували під час робочої зустрічі працівників відділу освіти ЦХВЄУ 4-7 червня 2013 року, яка відбулася вже вдруге поспіль в м. Генічеську Херсонської області.