Грудень 3, 2015 0 403 Переглядів

До кінця року щотижня у Києві проводитимуться з’їздні богослужіння

     Молитовні потреби за мир, проти корупції, за покаяння українського народу сьогодні по-особливому горять у серцях більшості євангельських християн в нашій державі. Стати у проломі і разом молитися за свій край погодилися пастори і віруючі київських церков.

     З’їзді молитовні зібрання проводитимуться щотижня у різних церквах ХВЄ до початку наступного року. Перше із запланованих богослужінь вже відбулося у вівторок, 1 грудня у церкві «Сілоам», що на масиві Виноградар.

     Розпочинаючи богослужіння, пастор Сергій Вознюк, зауважив на тому, що саме у періоди тяжких для народу випробувань кількість церков починає зростати. Як свідчить історія, саме так було  у воєнний 1943 рік та в інші воєнні періоди. «Нам важливо використати момент» – зауважив Сергій Михайлович.

     Диякон церкви «Скинія» В’ячеслав Когут  зазначив, що в молитві ми об’єднуємося не тільки з Богом, але й духовно один з одним – багато може така молитва! За словами проповідника не менш важливо звертатися до Господа конкретно, коли хочеш отримати відповідь. «Скажи свою потребу Ісусу, яка вона є!» – радить В’ячеслав.

     Диякон церкви на вул. Кар’єрній, 44 Сергій Антонець наголосив: «Церква схильна набувати певну релігійну форму і тим самим заходить у глухий кут, стає незрозумілою для людей. Тоді їй потрібна реформа – зміна форми. Саме через Церкву мають відбуватися зміни в державі до кращого».

     Підтримуючи цю думку, пастор церкви «Божий Мир» Юрій Кулакевич закликав зібрання молитися про новообрану міську владу та особисто за мера Віталія Кличка (1 грудня депутати міськради і столичний голова склали присягу).  «Як і у будь-яких владних органах там є люди, які прагнуть задоволення своїх інтересів, але є й ті, хто прийшов у владу, щоб добиватися змін на краще у суспільстві. І ці люди чекають нашого голосу за правду!» – наголосив Юрій Петрович. Він закликав пасторів написати листи новообраним депутатам своїх округів, зустрітися і познайомитися з ними, дуже важливо аби можновладці знали про позицію Церкви на різні питання.

     Підводячи зібрання до заключної молитви, старший пресвітер м. Києва Анатолій Козачок запросив братів і сестер бути не тільки конкретними у своїх молитовних потребах, але й цілком вірити, що Господь їх чує: «Бог сказав, що ми є підвалиною істини. Давайте просто у це повіримо. Бо неможливо дати щось людям, коли ти сам не маєш… коли ми щирі, прості, людяні, Господь благословляє  у проповіді».  Анатолій Миколайович висловив свою віру, у те, що в Бога є особливе призначення для України, і що нашу державу чекає велике євангельське пробудження.

     Наступні з’їзді зібрання відбудуться за адресами:

     07.12.2015 (понеділок) о 19.00 – Церква «Філадельфія», вул. Голосіївська 57

     16.12.2015 (середа) о 18:30 – Церква «Скинія» м. Київ, вул. Академіка Каблукова, 6

     21.12.2015 (понеділок) о 18:00 – Церква на вул. Кар’єрна, 44

Попередня 6 грудня Національна молитва про ЗМІ
Наступна Михайло Паночко взяв участь у посвяченні молитовного будинку у місті Торонто (Канада)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На допомогу людям у м. Сватове після диверсії одними з перших прибули служителі церкви ХВЄ. Потрібна ваша молитва і підтримка

   Наслідки пожежі на складі боєприпасів, що розпочалася ввечері 29 жовтня у місті Сватове Луганської обл., виявились трагічними. За офіційними даними у результаті диверсії

Новини братерства

У Коростенській Семінарії практичного богослів’я відкрито набір до Школи сімейного консультування

Тема сім’ї, як ніколи, актуальна у сучасному світі. Люди, які приходять у Церкву зі світу, та й віруючі подружні пари, нерідко переживають складні сімейні кризи…

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.