Липень 6, 2012 0 240 Переглядів

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Серед почесних гостей були представники влади, служителі помісної греко-католицької церкви, науковці, громадські діячі, а також служителі ЦХВЄУ, які висловлювали привітання, побажання та слова настанови для молоді. Зокрема, завідуючий у справах релігій Житомирської області Олександр Пивоварський побажав молоді завжди бути такими ж активними, відзначивши великий вклад п’ятидесятницької церкви у соціальну сферу нашої країни. Його думку продовжив Віктор Єленський, доктор філософських наук, Президент Української асоціації релігійної свободи, який зауважив, що християнин винятково уважний до злободенних питань і справедливий у своїх діях та рішеннях. “Справедливість – це те, що шукає кожна людина, а християнство – це завжди вибір, це вогонь, якого всьому світу замало», – запевнив пан Віктор.
Постійний гість фестивалю, голова експертної комісії з питань моралі Василь Костицький, зауважив, що Україна має прокинутися у духовному та моральному плані. «Господь дав людині творчість не для зла, а на добро, – зауважив він. – Ми часто забуваємо про це. Бажаю, щоб те, чим наділив вас Творець, ви використовували задля слави Божої». 
Історію про Йосифа, який завжди залишався вірним Господу, незважаючи на обставини, які траплялись в його житті, нагадав молоді старший пресвітер ЦХВЄ Дніпропетровщини Михайло Мокієнко. «Життя Йосипа було непростим, але його руки залишились міцними. Тож і ви, дорога молодь, залишайтесь міцними у своїй вірі, стійко тримайтесь Христа», – побажав Михайло Михайлович.
«Я не вірю в трагічний кінець для України. Я вірю, що Бог готує щось особливе для нашої країни. Оскільки доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа», – зазначив Михайло Паночко, підсумовуючи відкриття фестивалю.
Впродовж цілого тижня на молодь чекають богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, а також мистецькі, музичні і спортивні заходи. У рамках заходу відбуватимуться  презентації соціальних, благодійних, місійних проектів та організацій, які діють у Церкві. Особливим очікуванням є відкриття Міжнародного місіонерського центру, що є спільним проектом церков України та Південної Кореї.
Про свої враження та очікування говорять учасники фестивалю:
    Олена та Поліна, 17 та 20 років, м. Ізмаїл: «Ми приїхали виключно заради зібрань. Ще хочемо поспілкуватися з молоддю, познайомитися з новими людьми, зустрітися із старими друзями. На майбутніх з’їздах хотілося б бачити більше закордонних гостей».
Роман, 34 роки, м. Рівне: «Я вже всьоме у Малині. Від початку не пропускав жодного з’їзду. На мою думку, тут нічого не треба вдосконалювати. Польові умови молоді в цілому подобаються. Малин для мене – величезне благословення та натхнення. Тут відпочиваєш і тілом, і душею».     
Роман, 17 років, м. Миколаїв: «Перший раз у Малині. Хочу від Малину цього року отримати духовне наповнення та особисті настанови».
Анна, 18 років, м. Запоріжжя: «Дуже подобається у Малині. Жадаю духовних змін».       
Маркіян, 19 років, м. Львів: «Попередніх декілька років я не мав можливості приїжджати. Цікаво подивитися, що змінилося за цей час. Хочу подивитися на якість служінь та кількість учасників».

Прес-центр ЦХВЄУ               


Попередня «А я та дім мій будемо служити Господеві!»
Наступна Щоби утримувати молодь в церквах, треба навчати їх лідерству

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні

Офіційні заходи делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у США розпочались із відвідин Американського музею вшанування пам’яті жертв Голокосту, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь у посвяченні молитовного будинку у місті Торонто (Канада)

Новий молитовний будинок розташований в такому місці, де живе багато вихідців з Польщі, Росії та України. Отже, брати та сестри в Торонто будуть мати широке поле для місійної праці.

Новини братерства

Анатолій Козачок: «В Україні потрібен рамковий закон про благодійність, час державі поділитися важелями впливу з церквами»

     Про це старший пресвітер церков ХВЄ Києва заявив під час зустрічі представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій з…