Травень 30, 2017 0 343 Переглядів

Ми всі покликані на служіння

Жіноче служіння у церквах ХВЄ Київської області отримало новий поштовх після призначення у жовтні 2016 р. відповідальної за сестринське служіння, магістра практичного богослов’я Оксани Найдич.

29 жовтня у м. Вишгороді Київської області на базі Церкви Бога Живого відбулася обласна сестринська конференція на тему: «Господь піклується про жінок!» для лідерів жіночого служіння. На конференцію приїхали представники 23 церков Києва та області.

    Служіння почалося словом настанови та благословення Олександра Ірсоновича Озеруги, старшого пресвітера київського обласного об’єднання церков ХВЄ.

    Бачення основної ідеї жіночого служіння полягає в мотивації до активного та свідомого життя віруючої жінки. Слово Боже дає повну інформацію про те, як бути ефективною християнкою у всіх сферах життя, а молитва та вчення забезпечують ресурсами для реалізації великого покликання жінки в сім’ї, церкві та суспільстві.

    Також з осені 2016 року була започаткована ознайомча діяльність з церковними сестринськими програмами регіону. З цією метою відповідальна О. Найдич відвідала церкви в с. Демидові, с. Вишеньках, у Києві на Осокорках, у містах Білій Церкві та Обухові.

    Варто зазначити, що в Церкві Живого Бога м. Вишгорода упродовж року проводилися щомісячні відкриті для гостей жіночі служіння, різні за тематикою та спрямуванням. Їх відвідали близько ста сестер з різних церков області. Серед проведених заходів особливо доречними виявилися семінар «Консультування сестринських проблем в місцевій церкві» та серія семінарів життєвої мудрості: «Мудра дружина в непростих обставинах»; «Зцілення почуттів: вирішуємо наслідки минулого»; «Чудові відносини: доньки-матері».

     Сьогодні Церква Христова гостро потребує повноти та зрілості, про які так багато писав апостол Павло ще дві тисячі років тому. Сестри ж становлять добру половину, а іноді й більшу частину багатьох церков, тому саме від нашої зрілості дуже багато залежить. Настав час «поправити світильники» та приготуватися до приходу Господа. Для цього ми потребуємо особистої та колективної роботи, щоб виконати все та стати гідними свого Господа.

    А підсумком цього плідного на зустрічі для жіночого служіння періоду стане загальна сестринська конференція на тему: «Покликана на служіння».

Конференція відбудеться у суботу, 10 червня 2017 р. Початок о 10.00.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Сагайдачного, 20-в, ЖК «Львівський маєток». Запрошуємо!

Попередня З Днем П’ятидесятниці!
Наступна Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Сестри навчалися основ журналістики

 «Якби Ісус Христос жив у наш час, то Він користувався би комп’ютером та сучасними засобами  комунікації!», –  сказав сказав один священик. Ісус знав Свою аудиторію  і говорив про складні речі просто.

Відділ сестринського служіння

У Хмельницькому пройшли обласна жіноча конференція

Сімейні пари та молоді брати і сестри, які ще не вступили до шлюбу нещодавно зібралися у церкві «Благодать Христа» що у Хмельницькому, для участі в обласній жіночій конференції «Міцна сім’я».

Відділ сестринського служіння

День відпочинку для сестер

  Близько 40 сестер з церкви «Святої Трійці» (м. Нововолинськ Волинської обл.) мали чудову можливість провести день відпочинку на березі Західного Бугу на території табору «Прикордонник». Переважно це були сестри із непростими долями