Серпень 4, 2016 0 229 Переглядів

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

     Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. 24 липня в церемонії благословення лідера вищеназваного центру В.Мунтяна для всесвітнього служіння та з метою уникнення невірних вражень та висновків вважаємо за необхідне прояснити наступне:

     Камінський М.М.  не був  засновником союзу п’ятидесятницьких церков в Україні,  як це подається центром «Відродження». Піонерами п’ятидесятницького руху та засновниками церков і об’єднань на українських землях були Іван Герис, Густав Шмідт, Артур Бергольц, Іван Воронаєв  та інші брати.

     Камінський М.М. згідно рішення Комітету ЦХВЄУ від 12.12.2012р. є позбавленим сану єпископа. Вважаємо, що  його участь в вищеозначеному заході має розцінюватися як дії приватної особи, а не «засновника п’ятидесятницького союзу».

     Користуючись нагодою наголошуємо, що Комітет єпископів ЦХВЄУ не змінив ставлення до діяльності В.Мунтяна і  залишається на позиції озвученій в Заяві від 24.07.2103 та Зверненні  від  25 квітня 2016р.

     «Ми рішуче заявляємо про наше відмежування від вчення і діяльності В. Мунтяна (Духовний центр «Відродження») та про те, що він не має жодного відношення до Церкви ХВЄ України.

     Закликаємо всіх християн остерігатись цього діяча, беручи до уваги застереження Апостола Павла: «Ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадить не будуть, і будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-30)» – витяг із Заяви Комітету єпископів ЦХВЄУ від 24.07.2013р.

     «Користуючись нагодою, хочемо повторно наголосити, що і Володимир Мунтян, який очолює релігійну організацію «Відродження», іде тим же шляхом, що і Сандей Аделаджа. Застерігаємо віруючих людей від цих діячів, щоб не бути обдуреними та духовно зруйнованими (Звернення Глав євангельських церков України щодо діяльності Сандея Аделаджі від 25 квітня 2016р.)

Прес-служба ЦХВЄУ

Попередня У Богуславі провели табір «Шлях переможця»
Наступна «Якби мене запитали: чи хочу я замість усього, що досягла з Богом, мати руки, я б сказала, що ні» – Лєна-Марія Клінгвалл

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков ініціює скасування загальної перереєстрації релігійних організацій

     З огляду на складнощі з перереєстрацією статутів релігійних організацій, що вимагається Податковим кодексом, ВРЦіРО проситиме парламент змінити підхід на користь…

Новини братерства

Михайло Паночко має надію, що християни-юристи принесуть процвітання Україні

Про це старший єпископ Церкви християн віри євангельської України говорив під час відкриття IIІ Всеукраїнської конференції християн-юристів України, що проходила 24-25 листопада 2012 року, в м. Києві, на базі Київської православної богословської академії.

Новини братерства

У Київській області старшим пресвітером обрано пастора з Вишгорода Олександра Озеругу

20 січня 2018 р. у церкві ХВЄ села Петрівське Києво-Святошинського району відбулася звітно-виборна конференція обласного об’єднання церков ХВЄ Київщини.