Серпень 4, 2016 0 217 Переглядів

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

     Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. 24 липня в церемонії благословення лідера вищеназваного центру В.Мунтяна для всесвітнього служіння та з метою уникнення невірних вражень та висновків вважаємо за необхідне прояснити наступне:

     Камінський М.М.  не був  засновником союзу п’ятидесятницьких церков в Україні,  як це подається центром «Відродження». Піонерами п’ятидесятницького руху та засновниками церков і об’єднань на українських землях були Іван Герис, Густав Шмідт, Артур Бергольц, Іван Воронаєв  та інші брати.

     Камінський М.М. згідно рішення Комітету ЦХВЄУ від 12.12.2012р. є позбавленим сану єпископа. Вважаємо, що  його участь в вищеозначеному заході має розцінюватися як дії приватної особи, а не «засновника п’ятидесятницького союзу».

     Користуючись нагодою наголошуємо, що Комітет єпископів ЦХВЄУ не змінив ставлення до діяльності В.Мунтяна і  залишається на позиції озвученій в Заяві від 24.07.2103 та Зверненні  від  25 квітня 2016р.

     «Ми рішуче заявляємо про наше відмежування від вчення і діяльності В. Мунтяна (Духовний центр «Відродження») та про те, що він не має жодного відношення до Церкви ХВЄ України.

     Закликаємо всіх християн остерігатись цього діяча, беручи до уваги застереження Апостола Павла: «Ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадить не будуть, і будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-30)» – витяг із Заяви Комітету єпископів ЦХВЄУ від 24.07.2013р.

     «Користуючись нагодою, хочемо повторно наголосити, що і Володимир Мунтян, який очолює релігійну організацію «Відродження», іде тим же шляхом, що і Сандей Аделаджа. Застерігаємо віруючих людей від цих діячів, щоб не бути обдуреними та духовно зруйнованими (Звернення Глав євангельських церков України щодо діяльності Сандея Аделаджі від 25 квітня 2016р.)

Прес-служба ЦХВЄУ

Попередня У Богуславі провели табір «Шлях переможця»
Наступна «Якби мене запитали: чи хочу я замість усього, що досягла з Богом, мати руки, я б сказала, що ні» – Лєна-Марія Клінгвалл

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.

Новини братерства

В Івано-Франківську відбувся другий випуск бакалаврів філії ЛБС

   25 жовтня 2015 року в домі молитви церкви ХВЄ м. Івано-Франківська відбулося святкове богослужіння, приурочене випуску студентів філії Львівської богословської семінарії. 41 студент, серед яких пастори, диякони, вчителі недільних шкіл та проповідники з багатьох церков області

Новини братерства

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1).