Липень 20, 2016 0 144 Переглядів

Відбулася робоча зустріч працівників відділу в Затоці

    З 5 по 8 липня 2016 року в Затоці відбулася робоча зустріч працівників Відділу освіти нашого братерства. Це вже вдруге освітяни та їхні сім’ї проводять зустріч на відпочинковій базі «Фаворит» в смт. Затока Одеської області.

     5 липня на урочистому відкритті заходу керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників та представив гостей вечора: єпископа ЦХВЄ Одеської області Сергія Крученюка та головного спікера конференції керівника Відділу благовістя ЦХВЄУ Олександра Попчука.

     Наступні два дні були насичені цікавими семінарами та обговоренням. Зокрема Олександр Попчук прочитав семінари на такі теми: «Слово до служителів», «Три етапи євангелізації», «Про рукопокладання» та ін.

      Щовечора працівники Відділу освіти зі своїми сім’ями брали участь у богослужіннях, де проповіді виголошували Олександр Попчук, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Сергій Губеня, Олександр Третяк, Микола Віннічук, Богдан Галюк, Віктор Котяш, Олександр Савчук, Петро Музичук та Микола Волков. А ще Олександр Іванович разом з Віктором Володимировичем та Миколою Івановичем молилися за зцілення від хворіб та за благословення сімей служителів духовної освіти.

     Після богослужінь відбувалися робочі наради освітян у вузькому колі, на яких було прийнято рішення про створення робочих груп з підготовки двох важливих проектів: 1) Підручника з робочою назвою «Учнівство, наставництво, передача досвіду» (робоча група: Петро Музичук – керівник, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Богдан Галюк, Олександр Савчук, Віталій Варениця, Микола Волков); 2) Проекту церковного навчання (рівень А) (робоча група: Ігор Капустін – керівник, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Богдан Галюк, Віктор Котяш, Олександр Гончаров).

     Оргкомітету при складанні програми робочої зустрічі вдалося поєднати робочу частину конференції з відпочинком на березі Чорного моря, до якого від бази «Фаворит» як рукою подати.

     Окрім того тепла атмосфера заходу була багатою на спілкування, смачну їжу та спільні фото.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей
Наступна Подарунки для маленького Іларіона

Вам також може сподобатися

Інше

Євангельська теологічна семінарія оголошує набір на 2017 навчальний рік!

     ОНЛАЙН-ПРОГРАМА БАКАЛАВРА  2017. Це повністю акредитована програма від Global University (США).  Дипломи цього університету офіційно визнаються по всьому світу, у тому числі Міністерством освіти і науки України.

Відділ освіти

На базі КБІ запрацювала сьома місіонерська школа

4 червня 2018 року на базі КБІ відбулося відкриття місіонерської

Відділ освіти

Робоча зустріч працівників відділу освіти

З 6 по 8 червня 2012 року Херсонщина прийняла гостей зі всієї України.