Травень 15, 2010 0 395 Переглядів

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

Про роботу дитячого відділу області, досягнення і проблеми розповіла завідуюча Наталя Савчук. На Хмельниччині в 34 недільних школах навчається 728 учнів і працює 102 вчителя. Навчання з вчителями проводять троє інструкторів. Окрім регулярних занять в недільній школі, в області діють програми соціального спрямування, проводяться благодійні концерти, акції і зустрічі в дитячих будинках, школах-інтернатах та з дітьми вулиці. В загальноосвітніх школах та ВУЗах вчителі-християни викладають християнську етику. В літній період діють дитячі табори, в яких щороку відпочивають сотні дітей. Минулого року в восьми таборах відпочили більше шестисот дітей, серед яких майже половина діти з невіруючих сімей.

На конференції Віталій Кушнір, інструктор навчання, висвітлив актуальну тему про проблеми безпеки дітей в Інтернеті. Він зазначив, що за даними провайдерів, які надають послуги Інтернет-мережі навчальним закладам, 70% сторінок які переглядають школярі, містять негативний зміст. З розвитком технологій і глобальною комп’ютеризацією неможливо повністю обмежити доступ дітей до мережі. Тому варто виховувати в дитині правильне відношення до людей, речей, подій та інформації в цілому. Не менш важливою повинна бути робота з батьками, бо дуже часто бездіяльність батьків сприяє розвитку в дитини віртуальної залежності і морального згіршення.

Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення вчителі разом з пасторами обговорили на форумі, в другій частині конференції. За результатами обговорення прийнято спільну резолюцію, щодо розвитку дитячого служіння в церквах. Резолюцію надіслано кожному пастору.

Алла Собко

Попередня Бизнес конференция в Днепропетровске
Наступна Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Євангелізація в служінні дітям

24-25 лютого 2012р. відділ дитячого служіння ЦХВЄУ провів конференцію  для працівників, котрі задіяні в євангелізації дітей різних регіонів України. Більше тридцяти учасників приїхали на зустріч, щоб спільно помолитися та обговорити різні форми  євангелізаційної роботи серед дітей.

Відділ дитячого служіння

Дитячі служителі Київщини підвищують свою кваліфікацію

Досить насиченим у плані навчання видався 2012 рік для працівників дитячого служіння церков ХВЄ  Київщини.  Ще в минулому році, командою ініціаторів дитячого служіння області, було запропоновано провести загальне навчання для підвищення кваліфікації дитячих працівників церков Київщини. Ідея отримала схвалення та підтримку братерських рад обласного і міського об’єднання церков ХВЄ.

Відділ дитячого служіння

У Чернівцях відбулася міжобласна підліткова конференція

13-14 жовтня 2018 року  у церкві «Вефіль» м. Чернівці  відбулася