Травень 29, 2018 0 180 Переглядів

Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про мету Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей

29 травня представники Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій розповіли ЗМІ про мету та програму Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей, що відбудеться у суботу 2 червня в Києві.

Під час прес-конференції, що  пройшла в інституті Горшеніна, вони звернули увагу журналістів на проблеми, котрі сьогодні підкошують сім’ї  та загрожують майбутньому України. Це – заохочення до абортів, сурогатне материнство, законодавче просування ідей «гендерної ідеології», пропаганда одностатевих стосунків, збільшення розлучень, неповні сім`ї та ін.

Віталій Кривицький, голова оргкомітету Всеукраїнської Ходи (РКЦ), зауважив: «Приходять такі часи, що нам треба згадувати про речі фундаментальні, наголошувати про їхню цінність… Так сталось, що зараз це справа сім`ї. Ми виходимо, щоб засвідчити, що лише сім`я, яка створена за задумом Бога, може принести добрі плоди».

«В Україні під виглядом боротьби з домашнім насильством намагаються впровадити ідеологічні теорії, які суперечать основам здорової родини» – зауважив Євстратій Зоря (УПЦ КП). Він підкреслив, що за останнє десятиліття змінився погляд на шлюб: більшість молодих людей розглядають його як форму тимчасового життя, а не як на обов’язок. Демографічна криза, вбивство через аборти ненароджених дітей – всі ці виклики потребують негайного вирішення.

Про те, що гендерна політика та ювенальна юстиція, які на перший погляд здаються прогресивними, а насправді мають багато таємних загроз, заявив шейх Рустам Гуфарі, заступник Муфтія України з духовного управління мусульман.

Олекса Петрів (УГКЦ), згадав про те, що в Україні відсутнє Міністерство у справах сім`ї, яке б опікувалось проблемами родин. Звернув увагу на проблему соціального сирітства дітей, батьки яких весь час їздять по заробітках.

Учасники прес-конференції також нагадали присутнім про те, що подібні маніфестації та сімейні фестивалі проходять в травні-червні майже у всіх регіонах України.

Також голова оргкомітету нагадав, що збір учасників Ходи розпочнеться 2 червня о 9:45 на Софійській площі, далі об 11:00 багатотисячна колона на чолі з керівниками церков розпочне рух до Майдану Незалежності до площі Конституції, де й завершиться захід привітальними словами від представників ВРЦіРО.

Попередня «Закликаю усіх взяти участь у ході за сімейні цінності» – старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко (ВІДЕО)
Наступна «І ПРОСТИ НАМ ГРІХИ НАШІ, ЯК І МИ ПРОЩАЄМО ВИНУВАТЦЯМ НАШИМ…»

Вам також може сподобатися

Новини

ДФС автоматично перенесе неприбуткові релігійні організації до нового Реєстру      

Державна фіскальна служба України автоматично перенесе релігійні організації до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій без необхідності перереєстрації їхніх статутів.

Новини

Цього року Різдво офіційно святкуватимуть також 25 грудня

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що скасовує вихідний день 2 травня й робить 25 грудня – протестантське та католицьке Різдво – вихідним днем.

Новини

Долучайтеся до Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей!

У суботу, 2 червня 2018 року, в Києві тисячі громадян