Травень 29, 2018 0 138 Переглядів

Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про мету Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей

29 травня представники Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій розповіли ЗМІ про мету та програму Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей, що відбудеться у суботу 2 червня в Києві.

Під час прес-конференції, що  пройшла в інституті Горшеніна, вони звернули увагу журналістів на проблеми, котрі сьогодні підкошують сім’ї  та загрожують майбутньому України. Це – заохочення до абортів, сурогатне материнство, законодавче просування ідей «гендерної ідеології», пропаганда одностатевих стосунків, збільшення розлучень, неповні сім`ї та ін.

Віталій Кривицький, голова оргкомітету Всеукраїнської Ходи (РКЦ), зауважив: «Приходять такі часи, що нам треба згадувати про речі фундаментальні, наголошувати про їхню цінність… Так сталось, що зараз це справа сім`ї. Ми виходимо, щоб засвідчити, що лише сім`я, яка створена за задумом Бога, може принести добрі плоди».

«В Україні під виглядом боротьби з домашнім насильством намагаються впровадити ідеологічні теорії, які суперечать основам здорової родини» – зауважив Євстратій Зоря (УПЦ КП). Він підкреслив, що за останнє десятиліття змінився погляд на шлюб: більшість молодих людей розглядають його як форму тимчасового життя, а не як на обов’язок. Демографічна криза, вбивство через аборти ненароджених дітей – всі ці виклики потребують негайного вирішення.

Про те, що гендерна політика та ювенальна юстиція, які на перший погляд здаються прогресивними, а насправді мають багато таємних загроз, заявив шейх Рустам Гуфарі, заступник Муфтія України з духовного управління мусульман.

Олекса Петрів (УГКЦ), згадав про те, що в Україні відсутнє Міністерство у справах сім`ї, яке б опікувалось проблемами родин. Звернув увагу на проблему соціального сирітства дітей, батьки яких весь час їздять по заробітках.

Учасники прес-конференції також нагадали присутнім про те, що подібні маніфестації та сімейні фестивалі проходять в травні-червні майже у всіх регіонах України.

Також голова оргкомітету нагадав, що збір учасників Ходи розпочнеться о 9:45 на Софійській площі, далі об 11:00 багатотисячна колона на чолі з керівниками церков розпочне рух до Майдану Незалежності до площі Конституції, де й завершиться захід привітальними словами від представників ВРЦіРО.

Попередня «Закликаю усіх взяти участь у ході за сімейні цінності» – старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко (ВІДЕО)
Наступна «І ПРОСТИ НАМ ГРІХИ НАШІ, ЯК І МИ ПРОЩАЄМО ВИНУВАТЦЯМ НАШИМ…»

Вам також може сподобатися

Новини

Долучайтеся до всеукраїнського переписування Біблії

У рамках відзначення Року Божого Слова Українське Біблійне Товариство запрошує

Відділ молодіжного служіння

Учасники Малинфесту закликали владу зупинити масовий виїзд молодих людей за кордон, викорінивши причини цього явища

Учасники всеукраїнського молодіжного з’їзду УЦХВЄ надіслали Звернення до української влади – на ім’я Голови ВРУ Андрія Парубія, Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана

Новини

Форум сім’ї в Києві зібрав 700 учасників

Близько 700 небайдужих українців з різних областей зібрались 14 березня