Лютий 12, 2019 0 179 Переглядів

Волинь звітує: заходи в рамках жіночого служіння у листопаді-січні 2018/2019 року

25.11.2018 у смт Локачі, церква «Божий храм», відбулася зустріч сестер-вдів району. Тема зібрання: «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така воля Божа щодо вас».

 9.12. 2018 у м. Луцьк, церква «Віфанія», – молодіжна сестринська бесіда на тему: «Дошлюбні відносини».

10.12.2018 у м. Нововолинськ, церква «Святої Трійці», – жіноче служіння. Тема зібрання: «Створена допомагати». Відповідальні за проведення: Тетяна Матюхіна, Катерина Мацик.

20.12.2018  у смт Благодатне, церква «Спасіння», відбулася зустріч сестер-вдів помісної церкви на тему: «Згадуйте милості Божі». Відповідальні за проведення: Валентина Вронська, Катерина Мацик.

 22.01.2019 у м. Нововолинськ, сестри церкви «Святої Трійці»  організували зустріч із дітьми центру «Стежинка», розташованого  у м. Великі Мости, Львівської області.

Попередня Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу
Наступна Як посилити служіння жінкам у суспільстві, що стрімко змінюється – про це йшлося на нараді Відділу жіночого служіння

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«Звідки ти прийшла і куди йдеш?» – нотатки сестринської конференції Волині

   1 жовтня 2016 року у м. Луцьк у приміщенні церкви Христа Спасителя відбулася обласна сестринська конференція, темою якої стали слова, з якими Ангел Господній звернувся до Аґар, Сарриної невільниці, коли та втікала від своєї пані: «Звідки ж то прийшла ти, і куди ти йдеш?»

Відділ сестринського служіння

Сестри на Волині: короткий звіт про служіння у лютому-березні

Заходи, що пройшли у рамках жіночого служіння в церквах  Волинського

Відділ сестринського служіння

Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)

У Києві на базі церкви «Філадельфія»  відбулася Всеукраїнська жіноча  конференція  «Здоров’я жінки» за участю відомого серед християн акушера-гінеколога Анни Савочкіної.