Лютий 12, 2019 0 44 Переглядів

Волинь звітує: заходи в рамках жіночого служіння у листопаді-січні 2018/2019 року

25.11.2018 у смт Локачі, церква «Божий храм», відбулася зустріч сестер-вдів району. Тема зібрання: «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така воля Божа щодо вас».

 9.12. 2018 у м. Луцьк, церква «Віфанія», – молодіжна сестринська бесіда на тему: «Дошлюбні відносини».

10.12.2018 у м. Нововолинськ, церква «Святої Трійці», – жіноче служіння. Тема зібрання: «Створена допомагати». Відповідальні за проведення: Тетяна Матюхіна, Катерина Мацик.

20.12.2018  у смт Благодатне, церква «Спасіння», відбулася зустріч сестер-вдів помісної церкви на тему: «Згадуйте милості Божі». Відповідальні за проведення: Валентина Вронська, Катерина Мацик.

 22.01.2019 у м. Нововолинськ, сестри церкви «Святої Трійці»  організували зустріч із дітьми центру «Стежинка», розташованого  у м. Великі Мости, Львівської області.

Попередня Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу
Наступна Як посилити служіння жінкам у суспільстві, що стрімко змінюється – про це йшлося на нараді Відділу жіночого служіння

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Час формування перлин

Більше ніколи не буду відкривати своє серце людям, думає у розпачі сестра. І почувається найгіршою, нікому не потрібною і розчарованою. Це стан відкинення. Про те, чим він небезпечний і як його перемогти, роздумували християнки у Тернополі. Тут 10 листопада відбулася обласна жіноча конференція.

Відділ сестринського служіння

У Чернівцях відбулася збудовуюча конференція

     29 березня 2015р. у м. Чернівцях в церкві «Осанна» відбулася регіональна конференція на тему: «Мудра жінка будує свій дім…»

Відділ сестринського служіння

«Цінуй спілкування з Творцем» – учасниці зустрічі у Ковелі

     31 жовтня у приміщенні церкви «Спасіння» міста Ковеля Волинської області відбулася зустріч сестер з церков району.