Ви знаходитесь: Головна Волинська область Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

 1322_gol   13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

     Михайло Степанович поділився словом, яке Господь поклав на серце, а також привітав присутніх, серед яких були пастори церков навколишніх сіл і представники влади. Зокрема голова Ковельської райдержадміністрації Андрій Броїло та селищний голова Голобів Сергій Гарбарук, які добре відгукнулися про діяльність церкви та побажали їй успіху і подальшого розвитку. Участь у святковому служіння взяли також перший затупник старшого єпископа Микола Синюк та старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк.

     У цей же день після обіду старші служителі завітали на відкриття Дому молитви в с. Цміни Маневицького району. Новий гарний Молитовний будинок нараховує майже дві сотні місць (нині зібрання налічує близько 90 членів). Під час святкового зібрання служив молодіжний хор із с. Степань. Серед гостей були присутні пастори із навколишніх сіл, які приїхали розділи радість вірян. Єпископи поділилися словом та взяли участь у посвяченні нового Дому молитви, помолилися за потреби.