Ви знаходитесь: Головна Волинська область Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

964_gol   У вересні-жовтні в багатьох церквах християн віри євангельської  святкують День жнив, дякуючи Господу за зібраний урожай. У селі Будки, Маневицького району, що на Волині свято жнив відзначали 28 вересня 2014 р., а заразом відсвяткували і «круглу дату» - 90 років з часу заснування церкви в селі.

     Під час зібрання Молитовний будинок був, як мовиться, битком набитий: зібралося понад 300 людей. У гурті серед присутніх віруючі села впізнавали пасторів та вірян із навколишніх сіл. Адже церква Будок є материнською не для одного зібрання, вона зростила цілу низку служителів.

     Під час святкового служіння проповідники пригадали історію церкви: саме з Будок розпочалося пробудження, яке прокотилося по Волині і зокрема в Маневицькому районі у 20-х роках минулого століття. Сьогодні тут стоїть гарний молитовний будинок, діють різні служіння.

     Серед гостей, які приїхали привітати віруючих зі святом, був старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Волинської області єпископ Михайло Близнюк та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Михайло Степанович подарував церкві велику Біблію українською мовою і залишив на пам'ять цінне наставлення – проповідь на тему «Блаженні ті, хто слухає Слово Боже і береже його». «Слово Боже несе з собою вищу міру щастя, яке називається блаженство, - підкреслив він. - У Слові заховано секрет мудрості, сили і щастя для людини. Тому так важливо його берегти».

     Цей осінній день порадував вірян чудовою погодою, а виступи дітей і молоді, спів хору, разом із добірним Словом з кафедри залишили багато незабутніх хвилин.