Вересень 15, 2014 0 212 Переглядів

«Вогонь надії» на Миколаївщині

     Понад 200 юнаків та дівчат церков Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зібрала конференція «Вогонь надії 2014». Вона пройшла 29-30 серпня 2014 р. у Миколаєві на базі церкви «Віфанія» (вул. Бутоми,1/1).

     Основна мета цієї щорічної конференції – з Божою допомогою надихнути молодь на активну проповідь Євангелія та забезпечити для цього практичними ідеями та ресурсами. Один зі спікерів конференції, завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк викладав на теми: «Аналіз Євангелізму 90-х років» та «Ефективні методи євангелізації сьогодні». На його переконання сьогодні найбільш впливовим є індивідуальний Євангелієм, який базується на відносинах людей, а не просто на словах. Також словом служили пастори із Одеси Іван Чеботарьов, з Рівненщини Олександ Кучер та інші.

      У програмі конференції були – прославлення, молитва (особиста молитва на картах областей), проповіді, подання найбільш актуальних служінь та свідоцтва від активних груп молоді.

Попередня Вже півроку центральна площа Дніпропетровська служить місцем молитви і доброчинності
Наступна Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

На Дніпропетровщині побільшало богословів

   У Біблійному коледжі «Світло Євангелія» та «Львівській Богословській семінарії»  міста Дніпропетровськ 29 червня відбувся випуск. Після кількох років наполегливої праці майже три десятка студентів нарешті отримали дипломи бакалаврів та магістрів.

Відділ освіти

Зустріч випускників Рівненської Семінарії

  «Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно!» (Пс.132:1)

  Наприкінці червня Рівненська Духовна Семінарія зібрала у своїх стінах випускників 2003 року, що 10 років тому навчались на  факультеті Християнської освіти, програма «Вчитель недільної школи».

Відділ освіти

Презентація до 1025-річчя хрещення Київської Русі

Інформаційні матеріали, підготовлені відділом освіти ЦХВЄУ, мають допомогти служителям церков у проведенні святкових євангелізацій.