Вересень 15, 2014 0 136 Переглядів

«Вогонь надії» на Миколаївщині

     Понад 200 юнаків та дівчат церков Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зібрала конференція «Вогонь надії 2014». Вона пройшла 29-30 серпня 2014 р. у Миколаєві на базі церкви «Віфанія» (вул. Бутоми,1/1).

     Основна мета цієї щорічної конференції – з Божою допомогою надихнути молодь на активну проповідь Євангелія та забезпечити для цього практичними ідеями та ресурсами. Один зі спікерів конференції, завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк викладав на теми: «Аналіз Євангелізму 90-х років» та «Ефективні методи євангелізації сьогодні». На його переконання сьогодні найбільш впливовим є індивідуальний Євангелієм, який базується на відносинах людей, а не просто на словах. Також словом служили пастори із Одеси Іван Чеботарьов, з Рівненщини Олександ Кучер та інші.

      У програмі конференції були – прославлення, молитва (особиста молитва на картах областей), проповіді, подання найбільш актуальних служінь та свідоцтва від активних груп молоді.

Попередня Вже півроку центральна площа Дніпропетровська служить місцем молитви і доброчинності
Наступна Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Леонід Якобчук буде гостем робочої зустрічі освітян ЦХВЄУ

З 4 по 7 червня 2013 року вже вдруге поспіль в м. Генічеську, Херсонської обл., у приміщенні готелю «Вілла Вікторія» відбудеться робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ.

Спеціальним гостем зустрічі буде почесний доктор теології та професор кафедри релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» Леонід Якобчук.

Відділ освіти

Питання християнської моралі у новый школі

     Завідувач відділу освіти 14 грудня 2016р. взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами при Міністерстві освіти і науки України.

Відділ освіти

Школа сімейного консультування у Коростені

  З 2 по 6 червня на базі Коростенської Семінарії практичного богослів`я відбулася довгоочікувана Школа сімейного консультування.