Вересень 15, 2014 0 107 Переглядів

«Вогонь надії» на Миколаївщині

     Понад 200 юнаків та дівчат церков Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зібрала конференція «Вогонь надії 2014». Вона пройшла 29-30 серпня 2014 р. у Миколаєві на базі церкви «Віфанія» (вул. Бутоми,1/1).

     Основна мета цієї щорічної конференції – з Божою допомогою надихнути молодь на активну проповідь Євангелія та забезпечити для цього практичними ідеями та ресурсами. Один зі спікерів конференції, завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк викладав на теми: «Аналіз Євангелізму 90-х років» та «Ефективні методи євангелізації сьогодні». На його переконання сьогодні найбільш впливовим є індивідуальний Євангелієм, який базується на відносинах людей, а не просто на словах. Також словом служили пастори із Одеси Іван Чеботарьов, з Рівненщини Олександ Кучер та інші.

      У програмі конференції були – прославлення, молитва (особиста молитва на картах областей), проповіді, подання найбільш актуальних служінь та свідоцтва від активних груп молоді.

Попередня Вже півроку центральна площа Дніпропетровська служить місцем молитви і доброчинності
Наступна Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Набір студентів на програму «Насадження нових церков»

    На базі Євангельської теологічної семінарії, у партнерстві з Місіонерської школою «Ковчег спасіння», в період з 13 лютого по 18 червня 2017 р стартує навчання за програмою «Насадження нових церков».

Відділ освіти

Запрацював сайт Біблійної школи при ПБС

Окрім бакалаврату та магістратури Полтавська Богословська семінарія активно  розвиває початкову освіту. На сьогодні Біблійна школа «Тільки Писання»…

Відділ освіти

Зустріч керівників вищих духовних навчальних закладів

    31 березня 2015 року в приміщенні Львівської богословської семінарії відбулася зустріч, зініційована Відділом освіти ЦХВЄУ.