Вересень 15, 2014 0 166 Переглядів

«Вогонь надії» на Миколаївщині

     Понад 200 юнаків та дівчат церков Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зібрала конференція «Вогонь надії 2014». Вона пройшла 29-30 серпня 2014 р. у Миколаєві на базі церкви «Віфанія» (вул. Бутоми,1/1).

     Основна мета цієї щорічної конференції – з Божою допомогою надихнути молодь на активну проповідь Євангелія та забезпечити для цього практичними ідеями та ресурсами. Один зі спікерів конференції, завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк викладав на теми: «Аналіз Євангелізму 90-х років» та «Ефективні методи євангелізації сьогодні». На його переконання сьогодні найбільш впливовим є індивідуальний Євангелієм, який базується на відносинах людей, а не просто на словах. Також словом служили пастори із Одеси Іван Чеботарьов, з Рівненщини Олександ Кучер та інші.

      У програмі конференції були – прославлення, молитва (особиста молитва на картах областей), проповіді, подання найбільш актуальних служінь та свідоцтва від активних груп молоді.

Попередня Вже півроку центральна площа Дніпропетровська служить місцем молитви і доброчинності
Наступна Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Вручення сертифікатів в Зарічному

26 січня, в церкві смт. Зарічне Рівненської області відбулося вручення сертифікатів групі молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

Відділ освіти

Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»

   27 березня у приміщенні Львівської богословської семінарії відбулася презентацію книги Романа Соловія «Виникаюча церква». Її організаторами стали Дослідницький центр Євро-Азіатської акредитаційної асоціації та видавництво «Колоквіум».

Відділ освіти

Студентів КБІ благословили на новий навчальний рік

Святкове зібрання з нагоди нового навчального року в Київському Біблійному інституті відбулося 2 вересня. На нього прийшли працівники, студенти стаціонарного та 1 курсу очно-заочного відділення інституту, гості закладу.