Вересень 13, 2016 0 170 Переглядів

Молоді волиняни провели ІІІ обласну конференцію

     9-10 вересня 2016 року в селі Згорани, Любомльського району, що на Волині відбулася ІІІ обласна конференція молодіжних служителів Волині.

     Протягом двох днів учасники мали змогу навчатися, перебувати у молитві та братерській спільноті, переймати найкращий досвід методів молодіжного служіння.

     Словами псалмоспівця Давида: «Добре братам бути разом!», розпочав конференцію керівник молодіжного відділу Волинського об’єднання ЦХВЄ Ігор Панфілов. Він зазначив, що ми, як члени Тіла Христового не є самодостатніми, а потребуємо один одного, і щоб зберігати єдність ми повинні платити відповідну ціну.

     Також, вітаючи присутніх, пастор місцевої церкви Павло Назарук звернув увагу на те, що християнська молодь подібна до стрімкого гірського потоку, який ніщо не зупинить. Але молодіжні служителі мають власним прикладом показувати, напрямок, щоб спрямувати цю силу у правильне русло.

     Олександр Савчук, вчитель та місіонер із Хмельницького виклав семінар на тему: «Цілеспрямоване молодіжне служіння», наголошуючи на тому, що правильно поставлені цілі та підготовка, благословенна Духом Святим, зробить служіння нашої молоді більш ефективним. Церква та молодь, як її невід’ємна частина, має виконати два основних завдання: «Велике доручення» та 2 найбільших заповіді – любити Господа та ближнього.

     Також молодіжні служителі мали можливість провести вечір у молитві та спілкуванні у яких взяв участь пастор церкви селища Благодатне Володимир Вронський та церкви села Дольськ Віктор Новосад.

     Другого дня виклад семінару «Про Церкву» мав заступник керівника молодіжного відділу Союзу ЦХВЄ, пастор Сергій Чорнописький. Він закликав любити свою помісну церкву та бути підтримкою для старших братів, служити молоді та заохочувати її. «Можливо, ви не є досконалими, можливо не маєте великого досвіду чи вам здається, що ви не вмієте говорити, але дозвольте Господу використовувати і навчати вас! – підкреслив брат Сергій. – Не залишайте ту соту овечку, яка заблудилась і потребує допомоги!»

     Також молодіжна рада та учасники конференції обговорили плани на майбутнє. Зокрема було запропоновано провести:

     – обласний молодіжний піст 3-5 листопада,

     – волинський з’їзд молоді 25-26 листопада у церкві «Христа Спасителя», у м. Луцьку.

     Учасники запропонували провести серію подібних навчань для молодіжних служителів Західної України.

     «Ми вдячні Богу за прекрасний, благословенний час, який ми мали», – діляться враженнями учасники конференції.

     Сподіваємося, що подібні заходи відбуватиметься і надалі, надихаючи нашу молодь до ще ревнішої праці на ниві Господній.

Попередня При київській церкві «Скинія» розпочала роботу християнська школа «Скарб» (ВІДЕО)
Наступна Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

«Віддай Ісусу свій обід» – молодіжна конференція церков Львівщини

    16 травня 2015 р., у місті Львів, у молитовному домі церкви «Голгофа» (вул. Скрипника 2-а) відбулася молодіжна конференція за участю проповідників із Сполучених Штатів.

Відділ молодіжного служіння

Молодіжна конференція «Ціна вибору» зібрала 1600 учасників

У рамках Фестивалю надії 21 лютого пройшла молодіжна конференція «Ціна вибору». Захід відбувався у львівській церкві ХВЄ «Голгофа» і зібрав до участі більше півтори тисячі молодих людей із різних областей Західної України. 

Відділ молодіжного служіння

Молодь з Рівненщини служила в церквах Львівської області

11 серпня молодь із міста Здолбунів Рівненської області відвідала помісну церкву ХВЄ в місті Жовква та села Малі Підліски, що на Львівщині.