Ви знаходитесь: Головна Відділи Місіонерський Новини Місіонери Луганщини очікують на можливість повернутися в область

Місіонери Луганщини очікують на можливість повернутися в область

957_golУ головному офісі Християнської місії «Голос надії», що в Луцьку, 23 вересня 2014 відбулася нарада із працівниками, які несуть служіння в Луганській області.

«Ми обговорили питання нашої подальшої праці, - розповідає директор Місії, єпископ Микола Синюк. - Практично всі місіонери (за винятком кількох місцевих співпрацівників) нині виїхали з області та вивезли свої сім’ї через бойові дії, що там точаться. Це більше десятка місіонерів з Волині, Рівненщини та інших областей Західної України».

Як повідомив єпископ, дехто із місіонерів вирішив продовжити роботу у Західних областях, наприклад, в Івано-Франківській. Однак переважна більшість евакуйованих служителів церков ХВЄ Луганщини планують при першій же нагоді повертатися в область і продовжити своє служіння.

Місійні точки «Голосу надії» розташовані у Лисичанську, Лотугіно, Свердловську, Алчевську, Сєверодонецьку, Стаханові та інших містах Луганської області.  Деякі з них частково ще продовжують працювати: віруючі постачають товари першої необхідності, роздають хліб та інші продукти.


Місіонерський Відділ

Микола Синюк

завідувач місіонерського відділу УЦХВЄ

єпископ

Місії союзу