Ви знаходитесь: Головна Відділи Благовістя Відділ благовістя Всеукраїнська конференція євангелістів УЦХВЄ відбулася у Генічеську

Всеукраїнська конференція євангелістів УЦХВЄ відбулася у Генічеську

1425_gol     З 4 по 7 вересня 2017 р. в місті Генічеську відбулася Всеукраїнська конференція євангелістів Церкви ХВЄ.

      Олександр Попчук, завідуючий євангелізаційним відділом Церкви ХВЄ України, щороку на початку осені збирає в Генічеськ благовісників. Цього разу з’їхалися представники 14 областей України, були присутніми понад 100 євангелістів. Частина братів приїхали із своїми дружинами, декотрі – з дітьми.

     Конференція пройшла досить жваво: євангелісти ділилися набутим досвідом євангелізацій, свідчили про те, як Дух Святий діє в їхньому служінні на місцях. Окрім загальних служінь було постійне індивідуальне спілкування.

     Упродовж трьох днів на зібраннях служив співом гурт «Авен Єзер» з Рівного у першому складі. Приємно було чути і бачити братів (вже поважного віку), які більше 20 років тому розпочинали працю в багатьох областях України.

     Були гарячі молитви благословення і молитви за зцілення з покладанням рук служителів церкви і помазанням оливою (при потребі). Такі заходи мають значний позитивний ефект, як свідчили її окремі учасники.

     Геннадій Андросов


Відділ Благовістя

Олександр Попчук

завідувач відділу Євангелізації УЦХВЄ

Сайт відділу: www.evangelua.org