Травень 15, 2018 0 633 Переглядів

Відбулася конференція для працівників християнських таборів – 2018

«Я – християнин!?» – під такою назвою пройшла конференція для служителів християнських таборів у МОЦ «Фавор», м. Радомишль Житомирської області з 28 квітня  по 1 травня 2018р. Захід проводив Відділ служіння дітям та підліткам УЦХВЄ.

Близько 200 осіб приїхали з шістнадцяти областей України, щоб навчатися та обмінюватися досвідом. Брати і сестри, які служать для дітей в християнських таборах, організованих церквами ХВЄ, вже з першого дня взяли активну участь у програмі «Я – християнин!?.»  Щоб зареєструватися на конференцію, вони спілкувалися з «ангелами», яких грали працівники, і відповідали на питання: «Ваші докази, що Бог існує?» Діалог був досить цікавий. Після чого вони сформували колажі на тему: «Мої очікування від конференції».

Серед викладачів конференції були  В. Вознюк, завідувач відділу освіти УЦХВЄ, М.Савчук – пастор церкви «Спасіння»,  М. і Т. Мошковські – викладачі з «Церкви Бога Живого», м.Вишгород.

Цікаву і практичну інформацію директори християнських таборів отримали від О. Скурихіна, координатори служіння – від Т.Царук, наставники і викладачі Біблійних уроків – від Н. Берник та І.Грицюк. Про душе опікунство викладала І. Алконова, а про наставництво – О. Павлюк.

 Змістовно і цікаво проводили навчання щодо спортивних служінь Дуброва А., щодо музичних уроків – С.Ярошенко, щодо предметних уроків – Г. Риба-Ганнусин. Про те, як вести роботу з дітьми після проведеного табору, не втрачаючи з ними зв’язок,  дала інформацію Т. Сердюк.

Досить гарно працювала організаційна команда, яку очолювала Н.П.Савчук. Ведучі конференції Анастасія Марченко, Тетяна Царук та Роман Рязанцев активно взаємодіяли з аудиторією, щодня визначаючи переможців програми.

Бог сильно благословив учасників конференції через спів, проповіді, навчання та збудовуючі молитви, які ми мали протягом чотирьох днів. Благословення ми вбачали у тому, що отримали хороші умови для навчання та проживання, смачне харчування і гарний час на природі на території  МОЦ «Фавор». Щиро дякуємо Богові за благословенні дні, братам та сестрам за участь в служіння і спонсорам за оплату книг «Я – християнин!?.», які отримали учасники.

З вдячністю, Лариса Мурах, Заввідділом СДП

Попередня "Добро і Зло" - телеканал Прямий
Наступна Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

22-24 серпня відбудеться навчання лідерів дитячого служіння

     З ласки Божої, плануємо провести наступну сесію навчання

Відділ дитячого служіння

Недільні школи

З метою пізнання дітьми Бога та формування духовно зрілих християн

Відділ дитячого служіння

Положення про відділ Дитячого служіння ЦХВЄУ

Загальні положення

Відділ Дитячого служіння створений з метою

а) донести вістку спасіння до дітей
б) навчити дітей Біблійних істин;