Травень 15, 2018 0 817 Переглядів

Відбулася конференція для працівників християнських таборів – 2018

«Я – християнин!?» – під такою назвою пройшла конференція для служителів християнських таборів у МОЦ «Фавор», м. Радомишль Житомирської області з 28 квітня  по 1 травня 2018р. Захід проводив Відділ служіння дітям та підліткам УЦХВЄ.

Близько 200 осіб приїхали з шістнадцяти областей України, щоб навчатися та обмінюватися досвідом. Брати і сестри, які служать для дітей в християнських таборах, організованих церквами ХВЄ, вже з першого дня взяли активну участь у програмі «Я – християнин!?.»  Щоб зареєструватися на конференцію, вони спілкувалися з «ангелами», яких грали працівники, і відповідали на питання: «Ваші докази, що Бог існує?» Діалог був досить цікавий. Після чого вони сформували колажі на тему: «Мої очікування від конференції».

Серед викладачів конференції були  В. Вознюк, завідувач відділу освіти УЦХВЄ, М.Савчук – пастор церкви «Спасіння»,  М. і Т. Мошковські – викладачі з «Церкви Бога Живого», м.Вишгород.

Цікаву і практичну інформацію директори християнських таборів отримали від О. Скурихіна, координатори служіння – від Т.Царук, наставники і викладачі Біблійних уроків – від Н. Берник та І.Грицюк. Про душе опікунство викладала І. Алконова, а про наставництво – О. Павлюк.

 Змістовно і цікаво проводили навчання щодо спортивних служінь Дуброва А., щодо музичних уроків – С.Ярошенко, щодо предметних уроків – Г. Риба-Ганнусин. Про те, як вести роботу з дітьми після проведеного табору, не втрачаючи з ними зв’язок,  дала інформацію Т. Сердюк.

Досить гарно працювала організаційна команда, яку очолювала Н.П.Савчук. Ведучі конференції Анастасія Марченко, Тетяна Царук та Роман Рязанцев активно взаємодіяли з аудиторією, щодня визначаючи переможців програми.

Бог сильно благословив учасників конференції через спів, проповіді, навчання та збудовуючі молитви, які ми мали протягом чотирьох днів. Благословення ми вбачали у тому, що отримали хороші умови для навчання та проживання, смачне харчування і гарний час на природі на території  МОЦ «Фавор». Щиро дякуємо Богові за благословенні дні, братам та сестрам за участь в служіння і спонсорам за оплату книг «Я – християнин!?.», які отримали учасники.

З вдячністю, Лариса Мурах, Заввідділом СДП

Попередня "Добро і Зло" - телеканал Прямий
Наступна Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Пасхальна версія мультфільму «Суперкнига»

     «Триває реєстрація на участь у Пасхальному показі нової «Суперкниги». Зареєструвавшись на сайті Клубу Суперкниги, ви зможете на Пасху організувати показ нового мультиплікаційного фільму…

Відділ дитячого служіння

Правдивий друг любить за всякого часу…

Під таким гаслом місіонери церкви «Нове життя» смт. Царичанки проводили зустрічі з дітьми під час шкільних майданчиків по школах району.

Відділ дитячого служіння

Гуртки за інтересами

Завантажити файл: Служіння через клуби, гуртки за інтересами Завантажити файл: Розвиток клубів Завантажити файл: Дитяча презентація