Вересень 22, 2016 0 187 Переглядів

У Рівному християни провели паркове Свято родини

    4 вересня у парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка м. Рівне відбувся захід під назвою «Родом з дитинства», організований відділом дитячого служіння  Об`єднання церков ХВЄ Рівненської області (відповідальна – Оксана Рощук), за участі підліткового  хору, ансамблів, дуетів та солістів церкви «Святої Трійці» . Метою даного заходу було пропагування родинних християнських цінностей та здорового способу життя

    Розпочав свято відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ у Рівненській області П.В. Музичук, нагадавши присутнім, що від того, як батьки виховають дітей, залежить, хто буде через покоління при владі, яка буде мораль, що буде пріоритетом.

    З вітальним словом до присутніх звернувся єпископ ЦХВЄП Рівненської обл. В.Д. Боришкевич. Він закликав батьків задуматися над тим, що і хто виховує їхніх дітей. А також, прочитавши  текст із Святого Письма: «Пустіть діток і не бороніть їм приходити до Мене,– бо Царство Небесне належить таким» (Мт.19:14),  зазначив, що основним завданням батьків є дати дітям Божу освіту, тобто, ввести дітей в присутність Божу.

    Чудовим гармонійним співом хору з церкви «Святої Трійці» насолоджувалося декілька сотень слухачів. Перехожі у парку зупинялися, щоб почути що говорять дитячі вуста! Особливо зворушливою була пісня «Молитва за Україну», під час якої хтось витирав непрошену сльозу, а хтось просто опускав голову, подумки молячись Богу про мир на рідній землі.

    Звичайно, прекрасними були і пісні та вірші про найріднішу людину на землі –  матінку. Вони якось по-особливому зворушували серця слухачів.

    Із  проповіддю до присутніх звернувся ректор Рівненської семінарії О.В.Третяк, нагадавши декілька віршів із 127 Псалму: «Діти – спадщина Господня, плід утроби – нагорода! Як стріли в руках того велетня, так і сини молоді: блаженний той муж, що сагайдака свого ними наповнив, – не будуть такі посоромлені, коли в брамі вони говоритимуть із ворогами» (Пс.127:3-5).  Потім була щира молитва про мир в Україні та сьогоднішніх дітей, які завтра будуть її будівничими.

    Анжела Корнійчук

 

 

Попередня Рада Церков закликає парламентарів скоригувати Податковий кодекс
Наступна «Нам потрібен базовий закон про капеланство» - учасники круглого столу в «Укрінформі»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Вручення сертифікатів в Зарічному

26 січня, в церкві смт. Зарічне Рівненської області відбулося вручення сертифікатів групі молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

Новини регіонів

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

9 березня відбулася річна звітна конференція церков ХВЄ Київської області. Проходила вона у молитовному будинку с. Софіївська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі. Понад сорок священнослужителів із 27 церков області з’їхались, щоб  послухати про те, який урожай їм разом вдалося зібрати на ниві Божій за минулий рік. А також почути настанови та навчання для більш плідного служіння.

Новини регіонів

У Рівному вчилися перекладу Євангелія для іноземних народів

На Рівненщині представники міжнародної місії «Вікліф» провели тижневий семінар для місіонерів і поділилися практиками перекладу Священного Письма для однієї із народностей Середньої Азії, якій вони служать.