Лютий 7, 2014 0 276 Переглядів

Через снігопад у на Тернопільщині обласну конференцію перенесли на 1 березня

     «Разом з тими, хто таки дістався до обласного центру, а це близько ста братів, ми провели духовне спілкування та заплановану інформаційну частину» – повідомив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. 

     Того ж таки суботнього дня старший єпископ узяв участь у вечірньому богослужінні по вул. Довженка,4, де була звершена молитва за хворих. А в неділю, 2 лютого, разом із єпископом Тернопільської області Володимиром Терещенком (на фото зліва) служив словом Божим у помісній церкві райцентру Зборів. Вечірнє богослужіння  служитель відвідав у центральній Тернопільській церкві по вул. Квітовій, 19, де проповідував та звершив молитву за дітей і уздоровлення хворих.

Попередня Представники Світового Євангельського Альянсу ознайомилися з місійною працею ЦХВЄУ
Наступна Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Наш місіонер у Фінляндії

  Так тепло називають у київській церкві «Скинія» відому фінську співачку-християнку, лауреата конкурсу «Євробачення» Ніну Астром. Наприкінці березня ц.р. разом з командою тюремного служіння церкви вона об’їздила з євангелізацією виправні колонії Дніпропетровської області.

Новини регіонів

Вручення сертифікатів в Зарічному

26 січня, в церкві смт. Зарічне Рівненської області відбулося вручення сертифікатів групі молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.