Жовтень 22, 2015 0 404 Переглядів

Плід, що виростав 20 років – привітати з ювілеєм церкву ХВЄ у Тарасівці прийшла влада і сільська інтелігенція

     Недільний день 18 жовтня 2015 р. видався погожим, як для середини осені. Біля молитовного дому церкви «Надія», що в с. Тарасівці Києво-Святошинського району, ще з ранку було людно. Святкували скромний, але дорогий серцю тих, хто пов’язав своє життя з Домом Божим, ювілей – 20 років з часу заснування церкви.

     Святкове служіння розпочали з прославлення Господа, хор заспівав пісню про рідну церкву, а потім усі разом виголосили християнський Символ віри. Після чого пастор Василь Гуцало запропонував гостям невеличкий відео-екскурс в історію громади.

     Активну євангелізаційну роботу в селі розпочали у 1995 році служителі Київської церкви, що на вул. Кар’єрній, 44 під керівництвом пастора Володимира Озеруги. У тому ж році заснували церкву, зібрання проводили по домах. А вже в наступному – у Тарасівці відбулося перше водне хрещення. Свою частку душі і фізичних сил для розбудови громади у різний час докладали пастори Ігор Скоць, Роман Скоць, Василь Гуцало. А починаючи з 2007 року, і по сьогодні старшим пастором церкви є Сергій Манелюк – директор Київського Біблійного інституту.

_IMG_8233_901x601     Вітаючи гостей, Сергій Володимирович зазначив, що сьогодні є кілька приводів для свята – річницю поєднали із церковним Днем подяки (Свято жнив). Тож дякували Богу, як за плоди, що дала земля у нинішньому році, так і за ті плоди, що вродила нива Господня за 20 років служіння. А це немало: у церкві близько сотні членів, збудовано гарний молитовний будинок, працює недільна школа, соціальні служіння, а хорові колективи – одні з кращих у районі. Приємно, що діяльність церкви високо оцінює місцева влада.

     Звертаючись до віруючих, сільський голова Володимир Сизон зазначив, що церква «Надія» посідає важливе місце у духовному житті села Тарасівки. Виступи хору і музичних груп церкви під час сільських свят вже стали доброю традицією. Влада схвально сприймає соціальні проекти церкви. У свою чергу Сергій Манелюк подякував Володимиру Григоровичу за новеньку дорогу біля Дому молитви, яку заасфальтували напередодні.

     На свято церкви прийшла директор місцевої школи, інші представники сільської інтелігенції. А давній друг «Надії» – керівник краєзнавчого центру «Стара школа» Валентина Сизон, щиро, від душі, подякувала членам церкви за молитви та активну участь у суспільному житті села.

 _IMG_8294_901x601    На запрошення пастора прийшли до Дому молитви і військові. Усі присутні здійснили молитву за воїнів, і у їхній особі за усіх бійців, які виконують свій обов’язок, захищаючи державність України у зоні АТО. Віруючі молились за мир, за подолання корупції і  за майбутні вибори. Зворушив присутніх виступ дитячого хору церкви, який разом із молодіжним хором виконав псалом «Благослови наш край».

     Щедрим словом духовної настанови поділився з присутніми  старший пресвітер Київського обласного об’єднання церков ХВЄ Олександр Озеруга. Він на прикладі апостола Петра показав усі основні чесноти, на яких будується духовна особистість та уся Христова Церква.

     Заключну проповідь виголосив перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. Він побажав церкві «Надія» і надалі зростати кількісно і якісно. «Але нехай за усім вашим зростом завжди буде видний Голова… Бог хоче, щоб ми приносили плоди на Його славу» – наголосив Микола Петрович.

     Цього дня до церкви прийшло близько двохсот людей, з них приблизно півсотні – не воцерковлені мешканці села, і приблизно половина з них ступали на поріг молитовного дому вперше у житті. Сьогодні час, коли Бог дає можливість збирати добрий духовний плід, за що Йому особлива подяка!

Попередня Керівники релігійних об’єднань України визначили свою позицію щодо конституційного процесу
Наступна Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами

Вам також може сподобатися

Новини братерства

30 травня стартував проект «День служіння»

   У непрості для людей часи Церква, як світильник у темряві, має світити яскравіше. «Сьогодні той час, коли любов Христова через віруючих має стати відомою усім людям. Проект «День служіння»…

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.