Липень 20, 2016 0 269 Переглядів

На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

     Голова селищної ради смт. Рокитне, що на Рівненщині, Руслан Дубовець висловив щиру вдячність церковній громаді ХВЄ за проведення дитячого дозвілля на стадіоні «Ювілейний» в період з 11 по 15 липня.

     «Особливо хотілося б відзначити Олександра Дежнюка, Андрія Фещенка, Володимира Богданця та Людмилу Гаврилюк. А також відомого громадського діяча Віктора М’ялика та депутата Рокитнівської районної ради Віктора Кириловця» –  йдеться у зверненні селищного голови.

     За його словами завдяки їх спільним зусиллям діти Рокитнівського району (а це 500-600 дітлахів щоденно!) протягом 5 днів мали змогу відпочити, оздоровитись та приємно провести час під наглядом професіоналів.

     Це вже не перший табір відпочинку для дітей Рівненщини, який фінансує наш брат у Христі, підприємець Віктор М’ялик. Зокрема на розвиток християнських дитячих таборів у м. Кузнецовську (Вараш) цього року меценат пожертвував 50 тис. грн. Уже четвертий рік поспіль завдяки такій допомозі молодь Кузнецовської церкви ХВЄ проводить безкоштовні табори для дітей не тільки в самому місті але й у селах району.

     Діти грають в різні загальні табірні ігри, катаються на гірках, стрибають на батутах, розвивають свої таланти, відвідують чудові майстер-класи з кулінарії, твістингу (майстерність моделювання з повітряних кульок). Мають чудову можливість творити щось своїми руками, але основне – навчатись Закону Божого та вивчати Біблію.

     «Діти – це наше майбутнє. Я сам батько шістьох дітей і знаю, як важливо вкласти правильні цінності в дитячі серця, – говорить Віктор М’ялик. – Дуже добре, що є такі молоді свідомі волонтери, які займаються дітьми і розвивають в них християнські морально-етичні цінності, любов до Бога, до батьків та взаємоповагу до старших. Успішні ті люди і благословенні ті країни, які читають Біблію і живуть за Словом Божим».

Попередня «Ти неповторна» - семінари під час Малинфесту
Наступна На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Перша конференція християн ХВЄ, які працюють в органах влади – час стати більш активними

     Понад 70 наших братів  та сестер, які працюють в органах законодавчої, виконавчої та судової влади з’їхалися до Києва 10 вересня 2016 року на конференцію, присвячену…

Новини братерства

Керівники Церков закликали владу і народ припинити ворожнечу

     У зв’язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в країні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до віруючих різних релігій та конфесій з закликом підсилити молитви за мир і спокій…

Новини братерства

Василь Войтович: «Програма «Доктор практичного богослов’я» у ЄТС – перша докторська програма серед вузів ХВЄ України»

Євангельська теологічна семінарія відзначила випуск першої групи докторів  практичного богослов’я. Також тут відбулася церемонія присвоєння звань «Почесний доктор практичного богослов’я» старшим служителям церков і об’єднань ХВЄ.