Липень 20, 2016 0 254 Переглядів

На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

     Голова селищної ради смт. Рокитне, що на Рівненщині, Руслан Дубовець висловив щиру вдячність церковній громаді ХВЄ за проведення дитячого дозвілля на стадіоні «Ювілейний» в період з 11 по 15 липня.

     «Особливо хотілося б відзначити Олександра Дежнюка, Андрія Фещенка, Володимира Богданця та Людмилу Гаврилюк. А також відомого громадського діяча Віктора М’ялика та депутата Рокитнівської районної ради Віктора Кириловця» –  йдеться у зверненні селищного голови.

     За його словами завдяки їх спільним зусиллям діти Рокитнівського району (а це 500-600 дітлахів щоденно!) протягом 5 днів мали змогу відпочити, оздоровитись та приємно провести час під наглядом професіоналів.

     Це вже не перший табір відпочинку для дітей Рівненщини, який фінансує наш брат у Христі, підприємець Віктор М’ялик. Зокрема на розвиток християнських дитячих таборів у м. Кузнецовську (Вараш) цього року меценат пожертвував 50 тис. грн. Уже четвертий рік поспіль завдяки такій допомозі молодь Кузнецовської церкви ХВЄ проводить безкоштовні табори для дітей не тільки в самому місті але й у селах району.

     Діти грають в різні загальні табірні ігри, катаються на гірках, стрибають на батутах, розвивають свої таланти, відвідують чудові майстер-класи з кулінарії, твістингу (майстерність моделювання з повітряних кульок). Мають чудову можливість творити щось своїми руками, але основне – навчатись Закону Божого та вивчати Біблію.

     «Діти – це наше майбутнє. Я сам батько шістьох дітей і знаю, як важливо вкласти правильні цінності в дитячі серця, – говорить Віктор М’ялик. – Дуже добре, що є такі молоді свідомі волонтери, які займаються дітьми і розвивають в них християнські морально-етичні цінності, любов до Бога, до батьків та взаємоповагу до старших. Успішні ті люди і благословенні ті країни, які читають Біблію і живуть за Словом Божим».

Попередня «Ти неповторна» - семінари під час Малинфесту
Наступна На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

Вам також може сподобатися

Новини братерства

13 жовтня – День молитви за сліпих

Молитву приурочено до міжнародного Дня білої тростини, який у світі відзначають 15 жовтня. В Україні живе близько 200 тисяч інвалідів по зору. І це окремий народ! Люди, які знаходяться у духовній ізоляції, хоча живуть поруч із нами.

Новини братерства

Алла Вознюк: «Сьогодні, аналізуючи наше життя, я розумію, що в перші роки між нами не було достатньої відвертості»

   Кажуть, що життя жінки складне, а життя дружини служителя ще складніше. Чи дійсно це так я намагалася…

Новини братерства

«Господи, благослови владу в Україні!» – євангельські християни країни молились за владу напередодні парламентських виборів

   19 жовтня 2014 р. у більшості великих міст України відбулася міжконфесійна молитва, ініційована Радою євангельських протестантських церков України…