Липень 6, 2012 0 350 Переглядів

«А я та дім мій будемо служити Господеві!»

На свято завітали не тільки місцеві члени церкви, але й брати та сестри із інших церков районних центрів: Магдалинівки, Петріківки, Солоного. Були також присутні невіруючі люди, які мали можливість почути про біблійні основи християнської сім’ї.

Свято розпочалося з привітальних слів служителів. Молодь співала пісні на сімейну тематику, а ведучий Сергій Губеня провів вікторину для найменших гостей свята, дітей.
Головним спікером був пастор церкви «Перемога» Сергій Вінковський. Він говорив про 5 головних потреб чоловіка і жінки. «В сімейних стосунках має бути гармонія, порозуміння, а головне любов, яка служить ближньому», – зауважив служитель. Також він торкнувся питання виховання дітей у світлі Слова Божого й давав цінні поради для сімейних пар. І звичайно, було слово настанови і до тих, хто готується до сімейного життя: щоб молоді люди берегли себе в чистоті, покладалися в усьому на Бога і служили Йому.

Прес-служба ДООЦ ХВЄ                         Галя ГРИГОРЧУК

Попередня 49 людей прийняли святе водне хрещення в Івано-Франківську
Наступна «Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

Вам також може сподобатися

Відділ благовістя

Відділ благовістя провів семінар у Генічеську

З 23 по 26 серпня відділ благовістя Церкви християн віри євангельської України провів семінар  у місті Геніческу. В роботі семінару взяли участь представники церков з усіх регіонів України.

Новини регіонів

Село Семиполки спасається через дітей

З початку цього року Київський обласний відділ благовістя і місіонерства