Вересень 8, 2018 1 1005 Переглядів

Свято Подяки 23 вересня збере до трьохсот тисяч учасників (АНОНС)

У 2018 році Всеукраїнський День подяки (офіційна назва Podyaka Fest)  проходитиме удруге. Як і минулого року, свято відбудеться у центрі столиці, на Хрещатику.

Розпочнеться воно о десятій ранку богослужінням подяки, у котрому разом із керівниками церков, членами Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) і Української міжцерковної ради (УМР) усі присутні об’єднаються у молитві. На учасників свята  очікує потужне прославлення: кращі християнські виконавці, хор та  об’єднаний оркестр виконають класичні християнські твори.

Денна програма, що триватиме з 12:30 до 17:00, включатиме цілу низку заходів для дорослих і дітей. На фестивалі служінь (його локація – великі тематичні намети) буде представлено основні напрямки діяльності євангельсько-протестантських церков України. Дитяча зона, як і торік, запропонує численні програми для дітей. Так само діятиме спортивна зона: відбудеться шоу скейтбордистів із США, байкер-шоу. А на малій сцені у цей час будуть проводитись різноманітні конкурси, музичні номери, виступи творчих колективів для дітей. Також відбудеться фестиваль вуличної їжі. У різних куточках Хрещатика будуть облаштовані цікаві фотозони.

Вечірня програма розпочнеться о 18:00 і завершиться о 22:00. Це заключна євангелізаційна програма, яка буде транслюватися в прямому ефірі. Виступатиме об’єднаний музичний гурт прославлення за участю кращих християнських виконавців. До українців звернуться зарубіжні гості, зокрема, зірка Голівуду, християнин – Стівен Болдуїн, який поділиться свідоцтвом свого покаяння та примирення з Господом, чемпіон світу з боксу Менні Пак’яо, мотиваційний спікер Нік Холл, співак – Мартін Сміт та низка інших цікавих особистостей.

Попередня Нові призначення в Київському обласному об'єднанні
Наступна У Тернополі відсвяткували День подяки (відео)

Вам також може сподобатися

Новини

ЯК МИ СВЯТКУЄМО РІЗДВО? ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО?

Якщо нашим дітям задати запитання: ЧОМУ ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ РІЗДВО? То

400 церков за п’ять років

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти

Новини

Презентували збірку з оповіданням літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

У Києві відбулася офіційна презентація збірки оповідань «Тонка грань», яка