Лютий 15, 2018 0 798 Переглядів

Старший єпископ відвідав Тернопільщину

Звітно-виборна конференція Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ відбулася 3 лютого 2017 р. у м. Тернополі, у церкві ХВЄ по вул. О.Довженка, 4. За результатами таємного голосування старшим пресвітером області знову було обрано єпископа Віталія Яцюка.

Розпочалася конференція словом духовного наставлення з яким до присутніх звернувся заступник старшого єпископа по південно-західному регіону єпископ Юрій Веремій. Після чого виступив старший єпископ Михайло Паночко, який поділився словом Божим на тему «Навчімося жити по духу». Він закликав братів та сестер до більш активної духовної праці у розбудові церков і особливо у спасінні нових душ.

Після звітної частини (звітував старший пресвітер, його заступники та завідувачі окремих відділів братерства) відбулося голосування. Кандидатуру Віталія Яцюка на посаду старшого пресвітера підтримали 86% пасторів Тернопільщини.

Такий вияв довіри не випадковий, адже церква в області стабільно зростає: тут діє понад сто помісних громад, а за останній рік відкрилося кілька нових церков, крім того громади зростають кількісно.

Старші служителі поблагословили новообраних обласних служителів та братерську раду церкви на подальше служіння. А наприкінці конференції старший єпископ подякував обласному об’єднанню церков Тернопільщини за активну участь у проведенні заходів проекту R500, у тому числі актину участь у підготовці та проведені Дня подяки, який відзначали на Хрещатику 17 вересня. За активну участь у підтримці гуманітарною допомогою постраждалих областей на сході України.

Після конференції, 4 лютого, старший єпископ відвідав місто Ланівці, де послужив Словом та взяв участь у спомині. Дорогою він завітав до міста Збараж, де міським головою працює вірянин церкви ХВЄ Романом Полінкровський. Під час братерської розмови служитель у котре засвідчив Божу допомогу і благословіння в урядуванні містом. «На сьогодні віруючі люди, які йдуть в органи влади можуть зробити багато добра для України» – зауважив Михайло Паночко після цієї зустрічі.

Попередня Відійшов у вічність «Народний герой України», пастор церкви ХВЄ у м. Мар’янка Олександр Хомченко
Наступна Служителі різних регіонів України об'єднали зусилля навколо проекту «Допоможемо вижити»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Тернополі відсвяткували День подяки (відео)

9 вересня 2018 р. на Театральному майдані міста Тернопіль відбулося

Новини регіонів

В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість у подружжі

     Тематичний вечір на тему  «Відвертість у сім’ї» відбувся  5 березня 2016 року в Івано-Франківську. Одним зі спікерів цього неформального заходу був керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

Новини регіонів

«Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»

Так сложилось, что в Киевской области два Объединения Церквей ХВЕ – областное и Объединение церквей г. Киева.
Служители-ветераны, действующие пастыря, история и современное служение – знакомьтесь с жизнью церквей и служителей Киева и Киевской области

Александр Озеруга: «Американцу Ричарду Бог указал на место нашего собрания с борта самолета»