Серпень 23, 2012 0 286 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав музичний фестиваль у Коростах

12 серпня 2012 року в селі Корости, Косівського району Івано-Франківської області відбувся Другий християнський фестиваль “Джерело”. Декілька сотень місцевих жителів зібралися у мальовничому куточку Прикарпатського краю, щоб послухати пісні та вірші у виконанні учаників цього заходу.

Пісенну програму фестивалю розпочали Василь Грималюк та Степан Куровський, учасники співочого колективу, від якого й запозичив назву цей фестиваль.

З молитвою благословення та словом привітання до глядачів звернувся старший пресвітер Церкви християн віри євангельської Івано-Франківської області єпископ Юрій Веремій.

Християнський виконавець з селища Солотвино Вячеслав Хром’як виконав пісні “Господу хвала”, “Тільки в Божім Сині”, “Небеса”. Він був не єдиним представником Закарпаття на цьому фестивалі, адже одразу після нього на сцену вийшла Руслана Тотавчич із селища Рокосово. Руслана співала пісні “Чисті джерела” та “Серце Богу”.

Представник села Заріччя з Івано-Франківської області Едуард Сад, якого називають українським Андреа Бочеллі, потішив слухачів піснями “Давним-давно там на Голгофі” і “Ти поклич”.

Неперевершену майстерність гри на скрипці та гітарі продемонстрували учасники та переможці різноманітних конкурсів і фестивалів – брати Давидови з Івано-Франківська.

Особливим моментом вечора можна назвати виступ християнської виконавиці з Бурштина Лідії Харун. Коли співачка виконала пісні “Господи мій, пісня моя про Тебе” та “Ім’я Ісус – як мед солодкий”, здавалося ніби її голос сягає небес. Можна було спостерігати, як глядачі та учасники фестивалю поєднювалися у молитві з Богом під час співу Лідії.

У фестивалі “Джерело” також брали участь жителі міста Тернополя – брати з групи “Благовісник”. Вони тішили слухачів своїми піснями та підбадьорювали свідченнями з власного життя.

Про причину створення людини розповіла пантоміма у виконанні кандидатів у майстри спорту зі спортивної гімнастики та трьохразових чемпіонів України з фітнесу братів Прохніцьких з Івано-Франківська, які, не зважаючи на значні досягнення у спорті, змістом свого життя вважають служіння Богові.

Відкриттям таланту на фестивалі можна назвати виступ Надійки Грималюк, уродженки села Корости, де власне і проходив захід. Вона потішила слухачів піснею “Україно, ластівко моя”.

Фінальним акордом співочої програми став виступ музичної групи “Вихід” з Івано-Франківська. Молоді люди співали про вічні цінності та велику Божу любов.

Заключну проповідь Божого Слова виголосив старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. За його проханням глядачі та учасники фестивалю звершили молитву за Україну та разом заспівали відому пісню групи “Джерело” – “Хай щастить вам в дорозі”.

Прес-служба Івано-Франківського ООЦХВЄУ

Попередня "Проповедуй слово, исполняй служение твое"
Наступна Відбувся випуск місіонерської школи місії "Світло для народів"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Видано посібник для служителів «Богослужбова практика Церкви ХВЄ України»

 Книгу презентували під час робочої зустрічі працівників відділу освіти ЦХВЄУ 4-7 червня 2013 року, яка відбулася вже вдруге поспіль в м. Генічеську Херсонської області.

Новини братерства

Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”

ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.

Новини братерства

У Києві завершилася перша сесія десятої Школи «Агапе»

19 жовтня завершилася тижнева сесія десятої Біблійної школи «Агапе», що пройшла на базі Київського Біблійного інституту. Цього року на навчання приїхало більш як 30 студентів: п’ятеро з Білорусі, один з Росії, всі інші – з різних куточків України. Це люди, які на практиці знають що таке робота з дітьми-сиротами.