Ви знаходитесь: Головна ЗМІ Журнали «Благовісник»

Журнал «Благовісник»

Вівторок, 19 квітня 2011, 13:54

Журнал «Благовісник» — офіційне видання Церкви ХВЄ України. Видається щоквартально з 1992 року. Спочатку його редакція була під керівництвом головного редактора Віктора Котовського і перебувала у Києві. З 1996 року редакцію очолив Юрій Вавринюк і журнал почали готувати в Луцьку з участю колективу газети «Голос надії» однойменної місії.

«Благовісник» друкує духовно-публіцистичні матеріали, які торкаються найрізноманітніших тем духовного життя церков ХВЄ: роздуми над Словом Божим, проповіді, статті щодо практичного життя християн, історичні матеріали, розповіді про відомих служителів Церкви, поезію, новини. З 2001 року кожний номер часопису є тематичним, висвітлюючи якусь окрему тему християнського сьогодення. Хоча журнал орієнтований перш за все на християнсько-протестантську аудиторію, колектив редакції намагається публікувати матеріали, які були б цікавими, корисними та зрозумілими і для більш широкого кола читачів.

Журнал видається на пожертви читачів та добродійні внески церков і окремих християн.

«Благовісник» має свій сайт, на якому розміщуються електронні версії часопису у текстовому та PDF форматі.

 

Архів номерів - 2010

Юрій Вавринюк - головний редактор

Як відомо зі Священного Писання Слово мало велику вагу як при творінні Всесвіту, так і у процесі спасіння людей від вічної загибелі. Апостол Павло говорить, що, для того, щоб людина могла отримати спасіння своїй душі, вона повинна почути про це спасіння. Продовжуючи логічний ланцюг, він каже: «А як почути без проповідника?» (Рим. 10:14- 17). Виявляється без Слова і того, хто говорить це Слово, неможливо отримати спасіння.   Детальніше... 

Журнал Благовісник

Журнал «Благовісник» — офіційне видання Церкви християн віри євангельської України
Мова видання: українська
Видається щоквартально з 1992 року

Головний редактор: Юрій Вавринюк

Адреса редакції: вул. Вороніхіна, 14а, м. Луцьк, 43020

Телефон: (0332) 78 99 85
Факс: (0332) 78 97 98

Електронна адреса: blagovis(«собачка»).online.ua
Сторінка в інтернеті:  www.blag.org.ua