Липень 15, 2014 0 402 Переглядів

Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»

     «Стало відомо від наших братів з Донеччини, що від рук сепаратистів загинули два диякони церкви ХВЄ «Преображення Господнє» м. Слов’янськ, а також ще двоє синів пастора цієї церкви Олександра Павенка», – повідомив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

     Так звані «ополченці ДНР» увірвалися до приміщення церкви «Преображення Господнє» після богослужіння 8 червня, на свято П’ятидесятниці і заявили, що заарештовують дияконів Володимира Величка і Віктора Брадарського, а також двох дорослих синів старшого пастора – Рувима та Альберта Павенків (очевидно їх метою було захопити також і самого Олександра Павенка, якого, на щастя, в той момент у приміщені вже не було – разом з молодшими дітьми йому вдалося виїхати з міста). Терористи інкримінували християнам злочин проти ДНР, а саме – підтримку Української армії.

     Більше місяця сім’ї служителів з нетерпінням і тривогою чекали, поки захоплених відпустять із полону. У Володимира Величка вдома залишилася дружина та восьмеро дітей, у Віктора Брадарського – сім’я в якій троє дітей.  Один із братів Павенків був ще неодружений, у іншого залишилася дружина.

     Як виявилося, служителів катували і позбавили життя уже наступного дня – 9 червня (за свідченням одного із заступників прокурора Слов’янська, якому вдалося втекти із полону ДНР, він чув крики братів, яких під час допиту піддавали тортурам).  Нині тіла загиблих знаходять в одній із братських могил, разом з двома десятками інших закатованих і очікують на ексгумацію, розпочати яку стане можливим, коли в області запрацює легітимна влада і відновлять роботу  всі необхідні структури.

      «Керівництво Всеукраїнського Союзу церков ХВЄ України висловлює глибоке співчуття сім’ям невинно вбитих братів та  звертається до усіх небайдужих християн молитовно підтримати їхні родини у цей надзвичайно складний час», – зазначив Михайло Паночко.

Попередня Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну
Наступна У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Новини братерства

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, розповідає РІСУ.

Новини братерства

Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД

«Служіння дітям, служіння з дітьми, служіння дітей» – такою була концепція 18 конференції працівників дитячого служіння, що проходила з 14 по 17 вересня в м. Одеса. На конференцію зібралися лідери дитячого служіння церков християн віри євангельської з країн СНД.