Червень 3, 2015 0 954 Переглядів

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

     Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.

     31 травня 2015 року, на  день Святої Трійці, у київській церкві «Скинія» зібрали черговий ужинок – 36 чоловік склали заповіт із Господом через водне хрещення. Ще дев’ятеро віруючих доєдналися до церкви, перейшовши з інших зібрань.  Серед охрещених – як члени київської громади (молитовний будинок розташований на вул. А. Каблукова, 6), так і нові члени дочірніх місіонерських церков «Скинії». Зокрема, церкви села Почуйки, що в Попільнянському районі на Житомирщині, церкви села Орлівка, що на Чернігівщині, та міста Шепетівки Хмельницької області.

     Наступного дня, 1 червня, у «Скинії» відбулося рукопокладення. Четверо пресвітерів та дев’ять дияконів отримали благословення церкви і були рукопокладені старшими служителями. Щедре слово настанови їм подали старший пастор «Скинії» Рустам Фатуллаєв, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок і пастор київської церкви «Сила віри» Володимир Дзюба. Останній на прикладі священика Ілії і пророка Самуїла переконував присутніх триматися позиції вірності.

     Анатолій Козачок, у свою чергу, наставляв служителів, щоб завжди залишалися світлом та сіллю для цього світу: «У нас не має бути виправдання, чому я не був сіллю у тій або іншій ситуації, – зазначив він. –  А це можливо лише за трьох умов: коли у нас є реальна віра в Бога, коли наша надія – Господь та коли ми маємо любов до Нього».

     Служителі, до яких було звернено це слово, уже не перший рік трудяться для народу Божого та прагнуть робити це й надалі. По Божій милості щороку ця помісна церква збільшується більш як на сотню нових членів. 

Попередня У КБІ відбувся випуск-2015
Наступна Церкви отримали право створювати школи і університети

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відкрито набір до Міжнародної місіонерської школи

   З 2 червня по 22 серпня 2014 на базі Київського Біблійного інституту місія «Світло для народів» (Швеція) проведе Місіонерську школу. Це вже втретє молоді служителі Церкви християн віри євангельської України та…

Новини братерства

Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

17 листопада 2016 р. старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія (Березовського) з проханням задіяти авторитет і вплив православної церкви…

Новини братерства

Хрещення у Тарасівці: служити Господу приходить молодь

    Історично так склалося, що в церкві села Тарасівка, що в Броварському районі на Київщині, переважна більшість членів – це вихідці із Західної України, в основному з Рівненщини. Свого часу християни, приїжджаючи на заробітки до столиці, облюбували Тарасівку, а незабаром там виріс Молитовний будинок.