Грудень 25, 2015 0 69 Переглядів

Михайло Паночко привітав церкву «Скинія» з розширенням Дому молитви

    Водне хрещення, перебудова та розширення молитовного дому, свято Жнив — такими подіями рясніла Київська церква «Скинія» останні тижні 2015 року. І тому візит старшого єпископа був для вірних значимим фактом — Михайло Степанович молився за пастора Рустама Фатуллаєва, за громаду, за всіх служителів, а також виголосив проповідь про те, якого саме плоду чекає від кожного християнина Бог.

     «Мир вам та благодать!» – такими словами з Писання звернувся старший єпископ до вірян, та нагадав їм, що Церква будується Словом Божим, благодаттю та Духом Святим. Далі Михайло Степанович зачитав вірші  з 15 глави Євангелія від Івана, та нагадав всім присутнім про те, що Спаситель став виноградною лозою, щоб кожна людина  могла вірою приліпитись до Христа. Також під час проповіді єпископ розповідав різні свідчення з життя віруючих людей, навів приклади з життя єврейського народу, який «приніс Богу кислі ягоди» замість очікуваного доброго плоду.

    «Ходити до церкви – це добре. Але відвідування церкви, таланти, служіння – це не плід. Характер – це лице нашої душі, і з тим характером, який ми маємо по природі, ми не зможемо ввійти в небеса. І для цього Господь ножицями спасіння відрізав нас від гріховного життя. Нас чекають небеса, а на землі ми проходимо школу підготовки. Щоб не доводилось тобі проходити, пам’ятай – все для твого блага, щоб ти міг приносити більше плоду для Божого Царства. Тим і прославиться Бог у твоєму житті», – цими словами єпископ Паночко підсумував своє звернення до громади церкви «Скинія».

    Після реконструкції  залу у молитовному будинку церкви кількість місць зросла із 520 до 1000.  Дякувати Богу, все більше людей приходить на богослужіння до церви.   

Попередня Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички
Наступна Удвічі більший молитовний будинок побудували та посвятили у селі Воронки, що на Рівненщині

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Юнаки – ви сильні?

З 27 по 29 липня в с. Рованці, що поблизу Луцька, відбувся II Волинський з’їзд молоді ХВЄ, який зібрав близько тисячі молодих людей із церков усієї області.

Новини регіонів

Джордж Давидюк відвідав Прикарпаття

Відомий християнський співак з української діаспори в США Джордж Давидюк відвідав Прикарпаття. З 11 по 17 липня він разом зі своєю командою провів концерти в Долині, Бурштині, Коломиї, Надвірній, Бережанах та Івано-Франківську.

Новини регіонів

“Чому молода людина знецінюється?”

8 жовтня 2011 року у приміщенні церкви ХВЄ с. Заруддя, що на Тернопільщині, пройшла регіональна молодіжна конференція для молоді Збаразького та Кременецького районів.