Листопад 28, 2018 0 365 Переглядів

Церква «Скинія» у м. Києві відзначила Свято подяки з водним хрещенням та рукопокладенням служителів

25 листопада київська церква «Скинія» святкувала День подяки Господу. Уже традиційно на Свято жнив тут проходить святе водне хрещення: цього разу у заповіт із Господом вступили 35 нових членів, ще 18 віруючих перейшли до «Скинії» з інших церков (загалом щороку у цій церкві приймають водне хрещення понад сто нових членів).

Також на День подяки тут відбулося рукопокладення чотирьох служителів на пасторське та десяти на дияконське служіння церкви.

Привітав церкву та поділився словом настанови для служителів, яких рукопокладали, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. Він нагадав вірш з 1 Послання Тимофію: «А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю, а надто ті, хто працює у слові й науці».

«Сьогодні ми розрізняємо пресвітерське служіння та дияконське. Пресвітери – це люди, відповідальні за навчання, дисциплінування, підтримку немічних. Диякони так само піклуються про духовне, але вони мають дбати і про матеріальні речі у церкві. Усі служителі відповідальні за те, щоб створити особливу атмосферу братерства» – зауважив Анатолій Миколайович. Він детально на основі Біблії проаналізував, що потрібно аби створити справжнє братерство. На його  думку братерство неможливе без любові, взаємоповаги, застосування принципів спілкування через жертовність, а також без спільної цілі та взаємодопомоги і збереження честі одне одного .

Після настанов, які давав Анатолій Миколайович, старші служителі поклали руки та помолилися за тих, кого висунули на пасторське та дияконське служіння.

Також  зі Святом подяки церкву привітав  та поділився словом пастор Варшавської церкви «Український збір» (Польща) Олександр Дем’яненко. Вітання від імені Київського  міського об’єднання церков ХВЄ передав пастор церкви «Сілоам» Сергій Вознюк.

Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв на завершення подякував Богу за те, що  церква динамічно розвивається, а також за Господні милості у його власному житті. Бог допоміг пройти непрості випробування,  явив милість покращивши станом здоров’я, а головне – продовжує  примножувати свою церкву новими спасенними душами!

Попередня Фестиваль «Надія» пройшов у місті Боярка на Київщині
Наступна Дмитро Шрамко, церква ХВЄ м. Пирятин Полтавської області

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Ключ, який відчиняє ворота для проповіді Євангелія

30-31 березня на базі Київського Біблійного інституту відбулася зустріч відповідальних за соціальний напрямок жіночого служіння. На зустріч з’їхалися сестри зі всієї України. Семінарські заняття проводили відповідальний за соціальний відділ ЦХВЄУ пастор Рустам Фатуллаєв, координатори соціального напрямку Ольга Трюхан і Ганна Собко та представниця Міжнародної асоціації АСЕТ Дарія Шайнога.

Новини братерства

Водохреще у київських церквах

19 січня 2012 року, в день святкування Хрещення Господнього, у приміщенні церкви «Філадельфія» м. Києва відбулося водне хрещення.

Новини братерства

Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»

   На адресу братерства ЦХВЄУ надходять листи від національних об’єднань церков ХВЄ різних країн світу. Старші служителі висловлюють свою цілковиту підтримку Церкві в Україні.