Листопад 28, 2018 0 603 Переглядів

Церква «Скинія» у м. Києві відзначила Свято подяки з водним хрещенням та рукопокладенням служителів

25 листопада київська церква «Скинія» святкувала День подяки Господу. Уже традиційно на Свято жнив тут проходить святе водне хрещення: цього разу у заповіт із Господом вступили 35 нових членів, ще 18 віруючих перейшли до «Скинії» з інших церков (загалом щороку у цій церкві приймають водне хрещення понад сто нових членів).

Також на День подяки тут відбулося рукопокладення чотирьох служителів на пасторське та десяти на дияконське служіння церкви.

Привітав церкву та поділився словом настанови для служителів, яких рукопокладали, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. Він нагадав вірш з 1 Послання Тимофію: «А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю, а надто ті, хто працює у слові й науці».

«Сьогодні ми розрізняємо пресвітерське служіння та дияконське. Пресвітери – це люди, відповідальні за навчання, дисциплінування, підтримку немічних. Диякони так само піклуються про духовне, але вони мають дбати і про матеріальні речі у церкві. Усі служителі відповідальні за те, щоб створити особливу атмосферу братерства» – зауважив Анатолій Миколайович. Він детально на основі Біблії проаналізував, що потрібно аби створити справжнє братерство. На його  думку братерство неможливе без любові, взаємоповаги, застосування принципів спілкування через жертовність, а також без спільної цілі та взаємодопомоги і збереження честі одне одного .

Після настанов, які давав Анатолій Миколайович, старші служителі поклали руки та помолилися за тих, кого висунули на пасторське та дияконське служіння.

Також  зі Святом подяки церкву привітав  та поділився словом пастор Варшавської церкви «Український збір» (Польща) Олександр Дем’яненко. Вітання від імені Київського  міського об’єднання церков ХВЄ передав пастор церкви «Сілоам» Сергій Вознюк.

Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв на завершення подякував Богу за те, що  церква динамічно розвивається, а також за Господні милості у його власному житті. Бог допоміг пройти непрості випробування,  явив милість покращивши станом здоров’я, а головне – продовжує  примножувати свою церкву новими спасенними душами!

Попередня Фестиваль «Надія» пройшов у місті Боярка на Київщині
Наступна Дмитро Шрамко, церква ХВЄ м. Пирятин Полтавської області

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Юрій Веремій: «У Празі ми благословили на служіння сім’ю з Волині»

Не секрет, що останнім часом збільшилася кількість українців, які їдуть

Новини братерства

Завершився молитовний тур групи фінських християн

  У квітні відбувся молитовний тур групи фінських християн, які прилетіли до України пасхальної неділі (з 12 по 17 квітня 2015), щоб засвідчити свою підтримку українському народові. Група зібрала 13 молитовників віком від 18 до 80 років.

Новини братерства

Голова ВР Турчинов та Прем’єр Яценюк зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков

У п’ятницю, 3 жовтня, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрілися з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.