Листопад 17, 2018 0 208 Переглядів

«Наші плани – у Божих руках» – відбулася друга конференція для дружин служителів

Жіноче служіння Української Церкви ХВЄ має давню і добру історію. За 25 років діяльності відділу (відповідальна – Віра Деркач) вималювалася чітка й ефективна структура – служіння діє за певними напрямками у більшості місцевих церков, охоплюючи сестер різних соціальних категорій.

Відділ опікується вдовами, самотніми і розлученими жінками, незаміжніми, одруженими тощо. У планах– розширення служіння для дівчат, а також активне залучення до служіння самих дівчат.

Ще у фокусі особливої уваги – праця з невіруючими жінками, адже чинення добрих діл – це потужне світло, здатне навертати людей до Христа.

І у всій цій цілеспрямованій діяльності якось поза увагою залишилися сестри, які не менше, аніж інші, потребують підтримки і поради. Мова – про дружин служителів. Їм служать не так вже і часто, коли їхнє служіння, натомість, не має перепочинку. І ми вирішили їм послужити.

Перша конференція для дружин служителів була пробною. 28-30 вересня до Затоки (Одеська область) з’їхалися сестри, чоловіки яких служать у церквах Південно-Східного регіону України. Гаслом такого особливого зібрання стали слова з Послання до євреїв: «Та не є Бог несправедливий, щоб забути діло ваше та працю любови…» (Євр. 6:10). І конференція показала, що зустрічі такого роду вкрай потрібні.

Тому відповідальні за навчальний напрямок відділу жіночого служіння Галина Терещенко і Віта Лисюк організували другу таку конференцію, цього разу – для дружин служителів церков Центральної України.

Конференція проходила 5-7 листопада 2018 р. в оздоровчому центрі «Фавор» на Житомирщині. Більше 80 учасниць з церков Києва і Київської, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Кіровоградської, Черкаської, Харківської і Полтавської областей разом молилися, навчалися, ділилися досвідом і переживаннями, відпочивали і тілесно, і душевно, і духовно.

Старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Житомирщини Руслан Юзюк благословив сестер щирим словом і молитвою.

Практичними порадами ділилися дружина служителя з багаторічним стажем Надія Комендант і Галина Терещенко, досвідчена дружина єпископа. Семінар на тему «Справжня я» у викладі Людмили Бендус допоміг оцінити себе і своє служіння у світлі Слова Божого.

 А слово настанови від старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка стало заключним акордом чудової зустрічі. Михайло Степанович взяв за основу текст з Еф. 1:3-4, показавши, які дивовижні благословення заховані для нас у Христі. Віра в Бога наділяє особливим статусом, але й накладає особливу відповідальність. Без розуміння цього неможливо бути ефективною християнкою.

Окрема подяка – вокальній групі з Коростеня, яка служила натхненним співом упродовж всіх трьох днів зустрічі.

А насамкінець учасниці змогли взяти участь в особливому проекті – створенні рукописної Біблії.

Зустрічі такого роду плануємо організовувати і надалі. Адже нас чекають дружини служителів церков Північно-Західного і Південно-Західного регіонів України. Ми молимося за цю справу і вдячні Богові за те, що всі наші плани – в Його міцних і надійних руках.

Людмила Бендус

Попередня Заходи у рамках жіночого служіння на Волині у вересні-листопаді 2018 року
Наступна Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1). 

Новини братерства

Молитовне віче: «Жертви небесної сотні не будуть марними, якщо народ прийме жертву Христа»

   30 березня на Майдані Незалежності відзначали жалобу по небесній сотні – цими днями минуло 40 днів від трагічних подій 18–20 лютого, під час яких загинули люди. Під час Молитовного віче, християни ходотайствували за родини загиблих та традиційно благали Бога про мир.

Новини братерства

Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі

   13 грудня у Запоріжжі пройшла звітно-виборна конференція обласного об’єднання ЦХВЄУ.  Старшим пресвітером області на 4-річний термін одноголосно був переобраний єпископ Василь Гедаревич, який несе це служіння сьогодні.