Травень 15, 2013 0 266 Переглядів

Відповідальні за дитяче служіння вчилися стратегії

Відділом дитячого служіння ЦХВЄУ було організовано навчальний семінар для відповідальних за служіння дітям в обласних об’єднаннях. 

     Протягом трьох днів, з 9 по11 травня, проходив перший модуль навчального курсу «Бачення, стратегія, розвиток», який викладав пастор Ростислав Мурах. Увесь навчальнй курс буде складатися із чотирьох модулів, під час яких розглядатимуться теми лідерства, створення команди, планування роботи та формування цілі. Курс побудований так, що разом з теоретичним матеріалом учасники мають можливість працювати в командах над практичними завданнями. На семінар прибуло 35 слухачів із різних областей України, які були об’єднані в регіональні команди. Мета кожної вибудувати стратегією розвитку дитячого служіння у своєму регіоні, поставили завдання та обговорювали шляхи їх досягнення.
     Як результат першої сесії учасниками семінару була сформована і  озвучена ціль відділу служіння дітям: «Привести дітей України до Христа, зробити їх послідовниками Ісуса та Його служителями». З цією метою проводяться євангелізації, соціальна робота, дитячі табори, недільні школи, гуртки за інтересами та клуби. Проводиться робота з дітьми у загальноосвітніх навчальних закладах, соціальній мережі та через засоби масової інформації. Також на це спрямована робота з батьками, співпраця з церквами об’єднання і  різних конфесій, з місіями,  державними і громадськими організаціями і установами, спонсорами, цілі яких спрямовані на допомогу, навчання та виховання дітей на загально християнських засадах.
     Цікаво і захоплююче проходило навчання, під час якого учасники мали змогу спілкуватися та ділитися власним досвідом, дискутувати, озвучувати та молитися за проблеми, з якими стикаються у своєму служінні. Бог подарував прекрасний час для аналізу розвитку дитячого служіння в церквах ХВЄ та можливість переглянути і спланувати подальші завдання для праці серед дітей. Наступний семінар заплановано на серпень.
     Лариса Мурах, завідувач відділу служіння дітям

Попередня Тривають семінари для дитячих євангелістів
Наступна На євангелізацію у Рівному прийшли понад сім тисяч чоловік (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.

Відділ дитячого служіння

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – 15 травня відділ дитячого служіння Хмельницької області провів конференцію вчителів недільних шкіл. Тема конференції «І все робіть… від душі, як для Господа». Більше сімдесяти вчителів і пасторів області приїхали для того, щоб спільно обговорити актуальні теми, проаналізувати роботу, поділитися досвідом і внести необхідні пропозиції для розвитку служіння серед дітей- повідомляє Інформаційний Центр обласного обєдннання церков християн віри євангельської.

Відділ дитячого служіння

Гуртки за інтересами

Завантажити файл: Служіння через клуби, гуртки за інтересами Завантажити файл: Розвиток клубів Завантажити файл: Дитяча презентація