Лютий 21, 2014 0 533 Переглядів

У Хмельницькому рукопокладено єпископа

     Звітно-виборна конференція обласного об’єднання  ЦХВЄУ відбулася 15  лютого у м.  Хмельницькому.  Ще на чотири роки старшим пресвітером області одноголосно було обрано Ростислава Мураха.

     На прохання членів конференції старші служителі братерства рукопоклали Ростислава Мураха у сан єпископа. Була звершена окрема молитва за переобраний керівний склад обласного об’єднання (заступників старшого пресвітера, пресвітерську раду), а також за Ростислава і Ларису Мурахів.

     За словами старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка, робота братерства в області ведеться досить активно. Нині на Хмельниччині функціонує 55 церков, кількість членів яких постійно зростає і  на сьогодні становить понад 2300 віруючих.

     Під час конференції старший єпископ поділився словом наставлення і дав інформацію про ситуацію у братерстві, та про останні події в Україні і дії керівництва церкви за нинішніх обставин. Михайло Степанович закликав віруючих посилити молитви за нашу державу.

     16 лютого Михайло Паночко відвідав церкву у Хмельницькому, пастором якої служить Павло Лучков, де проповідував на тему: «Чому християни втрачають радість», звершив молитву з оливопомазанням.

     Цього ж дня разом з єпископом  з Івано-Франківщини Юрієм Веремієм, Михайло Паночко побував на зібранні в новій Хмельницькій церкві «Благодать», яку очолює єпископ Ростислав Мурах. Тут  старший єпископ братерства проповідував на тему: «Блаженні чисті серцем, або духовна кардіологія». Співом на цьому служінні послужили гості – молодіжний хор з Івано-Франківщини.

Попередня Всім церквам християн віри євангельської України:
Наступна Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Тривають звітні конференції обласних об’єднань: Одещина зустріла снігопадом, а Закарпаття – виборчим процесом

   27 грудня 2014 року, відбулася чергова звітна конференція церков Одеської області.  Близько ста служителів з церков області приїхали до Іллічівська.

Новини братерства

У Києві відбулася зустріч працівників Відділу підприємництва ЦХВЄУ

   9 травня 2016 року в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) відбулася зустріч християн-підприємців, на якій були присутні представники 11 областей України, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його перший заступник єпископ Микола Синюк

Новини братерства

Михайло Паночко: «Маємо зважати на дві сторони євроінтеграції»

Нещодавній візит делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Брюсселю у черговий раз показав – на шляху євроінтеграції ще є перешкоди (насамперед у площині права та моралі), які належить подолати.