Вересень 11, 2018 0 367 Переглядів

Розпочато реєстрацію на Східноєвропейський Лідерський Форум-2018

7-10 листопада 2018 року в Києві відбудеться восьмий Східноєвропейський Лідерський Форум, який залишається найбільшою в Східній Європі конференцією для християнських лідерів.

Щороку СЕЛФ збирає кілька сотень учасників з України, Білорусі, Молдови, Литви, Росії, Голландії, Фінляндії, США тощо. Цілі Форуму залишаються незмінними: оснащення євангельських лідерів інструментами, необхідними для євангелізації східноєвропейських народів; зростання в служінні через учнівство, навчання і тренінги, а також утворення партнерських відносин між євангельськими лідерами.
За чотири дні Форуму близько 80 спікерів представлять 120 різноманітних тем, які будуть предметом обговорення на секціях, семінарах, круглих столах, ток-шоу та панельних дискусіях.
Серед спікерів на Форум запрошені глава ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк, голова ЄХБ Білорусі Леонід Михович та віце-президент Європейського Лідерського Форуму др. Дерил МакКарті.

«СЕЛФ – це можливість поділитися та набути досвід для більш успішного життя, більш ефективного служіння, отримати важливі знайомства та подружитися з прекрасними служителями», –  відмітив перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок.

На Форумі буде представлено 12 секцій: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Церква і соціальне служіння», «Церква і громадянське суспільство».
Інформація про теми, які будуть обговорюватися, міститься на сайті Форуму http://2018.forumeast.eu/ та постійно оновлюється.

Ранкові та вечірні пленарні сесії можна буде почути в прямій трансляції на каналі YouTube, посилання на який з’явиться напередодні відкриття на сторінці ВЕЛФ в ФБ.

Реєстрація на сайті: http://2018.forumeast.eu/

Ресурсний сайт: http://forumeast.eu

Сайт події: http://2018.forumeast.eu/

Пишіть нам: info@forumeast.eu
Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25

Прес-центр ВЕЛФ

 

Попередня Служителі соціального відділу УЦХВЄ взяли участь в організації XVII конференції Асоціації християнських центрів реабілітації
Наступна Юрій Веремій: «У Празі ми благословили на служіння сім’ю з Волині»

Вам також може сподобатися

Новини
Новини
Новини

ЯК МИ СВЯТКУЄМО РІЗДВО? ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО?

Якщо нашим дітям задати запитання: ЧОМУ ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ РІЗДВО? То