Січень 10, 2019 0 242 Переглядів

«Різдво у кожен дім» – київська церква подарувала свято дітям з різних регіонів України

5 січня волонтери київської церкви «Скинія» влаштували яскраве свято для гостей: мам з дітьми, які втратили своїх батьків під час бойових дій на сході України, дітей з малозабезпечених сімей та тих, чиї батьки відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Також були запрошені діти співробітників пенітенціарної системи, Мін’юсту, медичних і соціальних установ, військовослужбовців в зоні ООС. Всього ж п’ята благодійна акція «Різдво в кожен дім» об’єднала майже 300 осіб з різних областей України.

Традиційно це свято церква організовує спільно з Громадською організацією «Україно, живи» та мережею МакДональдс, які надає дітям безкоштовні набори Хеппі Міл.

Цирк, вертеп і свідчення

Із самого ранку під будівлею Київського цирку зібралася натхнена дітвора з батьками в очікуванні чогось особливого, що обіцяла програма. Вистава «Краплі живої води» справді залишила у захваті учасників. Деякі діти побували в цирку і побачили диких тварин вперше в житті.

Гостей розподілили на шість команд приблизно по 50 осіб (діти з дорослими). Після цирку діти з наставниками поїхали до МакДональдсу, де на них чекав смачний обід та розповідь про Різдво, про те, хто такий Ісус і для чого Він народився. Разом з наставниками діти змайстрували міні-вертепи. Одна команда навіть встигла прогулятися на Софійській площі і подивитися новорічну ялинку. А батьки разом зі служителями церкви завітали до кафе церкви «Скинія», де окрім обіду мали гарне спілкування: служителі ділилися своїми свідченнями, усі разом співали різдвяні пісні із групою прославлення.

Вистава «Різдвяна пісня»

Після обідньої програми батьки зустрілися зі своїми дітьми у церкві. Фінальною подією свята стала чудова різдвяна вистава за мотивами Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня», яка була підготовлена ​​театральною групою церкви.

Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв привітав усіх гостей з Різдвом Христовим і в молитві благословив дітей та батьків. А на завершення, звичайно ж, кожен отримав подарунки, і дорослий, і дитина.

Підстава для віри в чудо

За кілька днів після свята служителі церкви отримали багато дзвінків із щирими подяками. Адже були сім’ї, де дитині немає можливості купити зимову курточку, і доводиться носити стару з відірваними застібками, про квитки ж у цирк і похід в МакДональдс вона могла тільки мріяти.

«Я бачив радісні посмішки і дітей, і батьків на цьому святі, – каже пастор В’ячеслав Когут. – Через таке земне свято люди можуть почати вірити у чудеса, які Бог може створити в житті кожної людини. Таким чином, ми намагаємося принести цю радість якомога більшій кількості людей. Нехай Христос народиться в кожному серці!»

Для служителів команд цей день був складним, сповненим стресів і переживань, але водночас і благословінь. Не потрібно бути багатим, щоб сказати людині добрі слова або зробити приємне. Кожен з нас може подарувати усмішку і поділитися частинкою тепла на Різдво.

Попередня Рада Церков оголосила новий 2019 рік Роком сім’ї    
Наступна 2019 – Рік об’єднання у пості і молитві за Україну

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь Лондонській консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі

     У Лондоні (Великобританія) 28 квітня 2015 року відбулися міжнародні консультації центральною темою яких була гуманітарна криза і релігійні переслідувань на Донбасі.

Новини братерства

Михайло Паночко відвідав слов’янські церкви ХВЄ у США, де послужив на конференції, присвяченій 25-річчю слов’янської еміграції

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на початку жовтня 2014 року здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, де відвідав слов’янські церкви ХВЄ. За десять днів…

Новини братерства

Україну включено до списку держав для молитви у Міжнародний день молитви за переслідувані церкви, що відбудеться 9 листопада

   Цього року Голова Світових Асамблей Божих доктор Джордж О. Вуд  у своєму листі до національних п’ятидесятницьких церков запропонував об’єднати молитовну потребу…