Травень 17, 2013 0 210 Переглядів

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.

     На черговому засіданні 14 травня Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) ухвалила звернення до Президента України, голови ВР, керівників парламентських фракцій та комітетів із проханням відхилити ці законодавчі поправки, повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Нагадаємо, у цей день на Погоджувальній раді керівництво Верховної Ради та фракцій прийняло рішення відкласти розгляд згаданих законопроектів на невизначений час. Проте і надалі вони знаходяться у порядку денному другої сесії Верховної Ради.

     Глави євангельських Церков також у черговий раз звернулись до керівництва держави із проханням зберегти та забезпечити подальше функціонування Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. «Комісія є тим мінімальним засобом, завдяки якому держава спільно із громадськістю запобігають пропаганді війни, національної та релігійної ворожнечі, культу жорстокості та насильства, засилля розпусти та порнографії в умовах сучасного інформаційного суспільства та в інтересах захисту дітей від негативного впливу такого роду медіа-продукції», – йдеться у зверненнях РЄПЦУ.

     Також Рада висловила свій протест проти проведення у м. Києві будь-яких акцій представників ЛГБТ-спільноти, спрямованих, у своїй сутності, на пропаганду гомосексуальних відносин як норми життя.

      Присутні глави Церков прийняли рішення про включення до складу Ради зі статусом спостерігача релігійного об’єднання «Собор незалежних євангельських Церков України» на чолі з єпископом Анатолієм Калюжним. Серед іншого учасники засідання в якому взяв участь заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк, вирішили питання внутрішньої взаємодії задля більш ефективної координації зусиль у сферах соціального служіння нужденним, захисту високих моральних цінностей у суспільстві, популяризації Євангельських істин та здорового способу життя.     

Попередня На євангелізацію у Рівному прийшли понад сім тисяч чоловік (ФОТО)
Наступна В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до українського народу зі сцени Софіївської площі

22 січня в Україні відзначили державне свято – День Соборності та Свободи. З цієї нагоди в Києві відбулася низка офіційних та громадських урочистих заходів, в яких взяли участь представники українських Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

М.Паночко привітав п’ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

КИЇВ – 6 червня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко привітав національне об’єднання п’ятидесятницьких церков Бразилії «Асамблеї Божі» з нагоди 100-річного ювілею. Урочисті заходи присвячені ювілею пройдуть 9-11 червня по всій Бразилії, а кульмінацією святкування будуть урочистості на стадіоні в Белемі, штат Пара.

Новини братерства

Відбувся випуск місіонерської школи місії “Світло для народів”

24 серпня 2012 року відбувся випуск Міжнародної місіонерської школи, що була організована місією «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.