Травень 17, 2013 0 177 Переглядів

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.

     На черговому засіданні 14 травня Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) ухвалила звернення до Президента України, голови ВР, керівників парламентських фракцій та комітетів із проханням відхилити ці законодавчі поправки, повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Нагадаємо, у цей день на Погоджувальній раді керівництво Верховної Ради та фракцій прийняло рішення відкласти розгляд згаданих законопроектів на невизначений час. Проте і надалі вони знаходяться у порядку денному другої сесії Верховної Ради.

     Глави євангельських Церков також у черговий раз звернулись до керівництва держави із проханням зберегти та забезпечити подальше функціонування Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. «Комісія є тим мінімальним засобом, завдяки якому держава спільно із громадськістю запобігають пропаганді війни, національної та релігійної ворожнечі, культу жорстокості та насильства, засилля розпусти та порнографії в умовах сучасного інформаційного суспільства та в інтересах захисту дітей від негативного впливу такого роду медіа-продукції», – йдеться у зверненнях РЄПЦУ.

     Також Рада висловила свій протест проти проведення у м. Києві будь-яких акцій представників ЛГБТ-спільноти, спрямованих, у своїй сутності, на пропаганду гомосексуальних відносин як норми життя.

      Присутні глави Церков прийняли рішення про включення до складу Ради зі статусом спостерігача релігійного об’єднання «Собор незалежних євангельських Церков України» на чолі з єпископом Анатолієм Калюжним. Серед іншого учасники засідання в якому взяв участь заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк, вирішили питання внутрішньої взаємодії задля більш ефективної координації зусиль у сферах соціального служіння нужденним, захисту високих моральних цінностей у суспільстві, популяризації Євангельських істин та здорового способу життя.     

Попередня На євангелізацію у Рівному прийшли понад сім тисяч чоловік (ФОТО)
Наступна В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові розпочато підготовку до Міжнародного конгресу ХВЄ

25 червня 2013 відбудеться чергове засідання оргкомітету з підготовки до проведення наймасштабнішого  за історію п’ятидесятницкого руху конгресу церков ХВЄ в нашій частині світу.

Новини братерства

Всеукраїнський союз ЦХВЄ виступив на захист пастора Кашкумбаєва

Пастор протестантської церкви «Благодать» з Астани (Казахстан) 67-річний Бахтжан Кашкумбаєв нині знаходиться у Республіканському центрі психіатрії в Алмати, де проходить примусове психіатричне обстеження. 

Новини братерства

Християни-благодійники подарували столичним капеланам авто для служіння в зоні АТО

Всюдихіднисть, міцний кузов і ходова, польове забарвлення. Якраз те, що потрібно для фронту. У військових капеланів київської церкви «Скинія» та тих, хто служить із ними пліч-о-пліч,  з’явився новий позашляховик