Березень 16, 2014 0 299 Переглядів

Пурім для України

17 березня відбулася щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль.  Нинішнього року це свято набуло особливого сенсу для України і українців, які сьогодні моляться до Господа про спасіння від небезпек, що нависли над нашою державою.
     «Свято Пурім встановлене згідно книги Святого Заповіту – Естер, і відзначається в пам’ять про чудове урятування євреїв від знищення в далекі часи, коли вони жили на території Перської Імперії”, – зазначає оргкомітет щорічної молитви за Ізраїль. На думку його членів події, що зараз проходять в нашій країні, десь перекликаються з подіями  в книзі Естер.
     У молитві за Ізраїль та Україну, що пройшла у приміщенні київської церкви «Собор Христа», взяли участь представники різних конфесій. Серед глав церков учать у цьому щорічному заході узяв старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Попередня Засідання Комітету ЦХВЄУ - у пріоритетах освіта і сім’я
Наступна Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ

17  березня 2012 року під час звітної конференції Церков ХВЄ м. Києва священнослужителі поряд із звітами та аналізом діяльності церков у 2011 велику увагу вділили викликам  та можливостям, що стоять перед християнами  віри євангельської в 2012 році.

Новини братерства

Дитяча євангелізація: служителі діляться свідоцтвами про Божі діла влітку 2016 р.

«Наша команда намагалась охопити якомога більше регіонів України, щоб якомога більше дітей та їх батьків могли почути благу звістку Ісуса Христа. І з Божою допомогою…»

Новини братерства