Ви знаходитесь: Головна Проекти Інше Євангельська теологічна семінарія оголошує набір на 2017 навчальний рік!

Євангельська теологічна семінарія оголошує набір на 2017 навчальний рік!

ETS_Nabor     ОНЛАЙН-ПРОГРАМА БАКАЛАВРА  2017

     Це повністю акредитована програма від Global University (США).  Дипломи цього університету офіційно визнаються по всьому світу, у тому числі Міністерством освіти і науки України.

     Щоб більше дізнатися про програму бакалавра та подати заявку на вступ, пройдіть за цим посиланням.

     ОЧНО-ЗАОЧНА ПРОГРАМА МАГІСТРА У СФЕРІ  ХРИСТИЯНСЬКОГО ЛІДЕРСТВА та ХРИСТИЯНСЬКОЇ ОСВІТИ  2017

     Програма забезпечує високий рівень навчання, має повну акредитацію ЄААА. У програмі діє вигідна система скидок на навчання. Програма характеризується високим рівнем викладання та має теоретико-практичне спрямування. На магістерську програму можуть вступати абітурієнти з дипломом бакалавра, виданим християнським ВУЗом, або, після проходження предмагістерської підготовки, з дипломом, виданим світським навчальним закладом.

     Більш детальну інформацію про те, як вступити на нашу програму, дивіться за посиланням.

     Також ви можете подати заявку на вступ у магістерську програму за цим посиланням.

     НОВИЙ ПРОЕКТ 2017 року - МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ» У ПАРТНЕРСТВІ З НАЦІОНАЛЬНИМ ПЕДАГОГІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА

     Оголошується набір на акредитовану Міністерством освіти і науки України програму «Сімейне консультування». Дана програма є відповіддю на актуальні проблеми та сучасні виклики щодо побудови здорової сім’ї та повноцінного батьківства.

     Інформацію, що стосується вступу на цю програму, дивіться за посиланням.

     Також ви можете вже зараз заповнити реєстраційну анкету, за цим посиланням.

     ДОКТОРСЬКА ПРОГРАМА  ПРАКТИЧНОГО БОГОСЛОВ’Я  2017

     ЄТС оголошує другий набір на Докторську програму практичного богослов’я. Через навчання в аспірантурі програма має на меті проведення глибокого дослідження сучасної проблематики церкви, соціуму, пошук новизни у вирішенні сучасних світоглядних проблем. Сьогодні йде робота щодо отримання повної акредитації докторської програми від Global University (США), що допоможе нашим аспірантам отримати диплом міжнародного зразка.

     Більш детально про набір на програму дивіться за цим посиланням.

     Для подання реєстраційної заявки, анкети пройдіть за цим посиланням.

     ПРОГРАМА «НАСАДЖЕННЯ НОВИХ ЦЕРКОВ»

     Програма покликана підготувати місіонерів, пасторів, лідерів для збудування сучасної церкви та сприяння спасінню людей. Термін навчання – 3-4 місяці. Програма безкоштовна, у неї включено проживання, харчування та навчання у м. Київ. Викладачами програми є пастори, учителі, богослови-практики, які мають теоретичну підготовку і практичний досвід у відкритті нових церков.

     Більш детально про навчання на програмі «НАСАДЖЕННЯ ЦЕРКОВ» дивіться за цим посиланням.