Ви знаходитесь: Головна Проекти Рік Євангелії в Україні День Біблії у Кривому Розі

День Біблії у Кривому Розі

Оценить
(0 голоса)

363golУ неділю, 27 листопада, в палаці культури «Богдан Хмельницький» зібралося понад 500 чоловік щоб відсвяткування 450-річчя Пересопницького Євангелія. На урочисте свято зібралися брати та сестри з церков Криворіжжя, щоб віддати Богові славу за Євангелію.

Відкрив святкове богослужіння зведений хор під керівництвом Тетяни Буйневич та Людмили Шляхової. Після цього пастор церкви «Вефіль» та заступник єпископа Дніпропетровської області Віктор Степанченко закликав усіх помолитися, щоб Господь благословив служіння.
Першим до присутніх звернувся єпископ церков «Дом Хлеба» Валерій Григораш, який зачитав рякди зі Святого Письма, що записані в Евангелії від Івана 13:34. Основна думка його проповіді: Бог дав нову заповідь – любити один одного, не зважаючи на можливі відмінності у зовнішності, чи у стилі богослужінь.
«Бачу Бога кожен день» - музичний твір, який виконала Надія Великодна, став прикрасою служіння та надихнув людей до молитви. Також виступили брати з церкви «Скінія», які співали одразу на двох мовах – на рідній мові «рома» та на російській.
Короткий історичний екскурс з перекладу Пересопницького Євангелія зробив ведучий богослужіння Олександр Морозов. Він розповів основні події, пов’язані з Євангелією за період з 1561 до 2011 року.
Пастор церкви «Дом Хлеба» Олег Іванов наголосив на тому, що Слово Боже є найбільшою цінністю. Для донесення до людей Божого Слова, для поширення Євангелій потрібно платити ціну і церква має своїм обов’язком спонсорувати ці проекти.
Заключну проповідь говорив єпископ Дніпропетроської області Михайло Михайлович Мокієнко. Він нагадав про важливість єдності всіх християн, тому що Євангеліє у всіх єдине. А також закликав до молитви подяки за Слово Боже, яке дійшло до нас. В продовженні своєї проповіді єпископ акцентував увагу на Великому Дорученні першій церкві та апостолам, яке актуальне й до сьогодення, а також, що Бог і зараз посилає людей проповідувати. Цитував слова Рейнхарда Бонке, що «Євангеліє, яке не проповідується, воно не має сили». «Для нас є велика відповідальність прийняти, зберегти й передати цьому світові Слово Боже в силі Святого Духа і при цьому не пошкодивши його» - підсумував єпископ.
Завершив богослужіння хор піснею «Царь Царей Великий Бог», після цього кожен з присутніх міг отримати в подарунок Новий Заповіт.


Прес-служба

Дніпропетроського обласного обєднання ЦХВЄ         Святослав Мокієнко

Изменено Вівторок, 06 грудня 2011, 11:58