Червень 3, 2013 0 89 Переглядів

Посвячення дому молитви у м. Білгород-Дністровський (Фото)

    Просторе двоповерхове приміщення із  написом на фасаді «Слава Иисусу Христу!»  буде використовуватися для  багатьох потреб церкви.

    На церемонію відкриття завітали єпископ обласного об’єднання ЦХВЄУ Одеської області Сергій Крученюк, єпископ Херсонської області, заступник президента ЦХВЄУ Олександр Бабійчук та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. 

Попередня У Чернівцях на базі Духовного центру ЦХВЄУ науковці провели міжнародну конференцію
Наступна В Києві розпочала роботу друга Міжнародна місіонерська школа

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Кореччині дитячий табір для 80 дітей християни провели безкоштовно

На 5-денному літньому дитячому таборі, який проходив з 6 по 10 серпня у с. Користь Корецького району, що на Рівненщині, побували діти із с. Городища, Самостріл та Користі.

Новини регіонів

Краткая история образования Хмельницкого областного объединения церквей ХВЕП

9 декабря 1989 представители семи независимых церквей Христиан Веры Евангельской, поддерживая инициативу оргкомитета ХВЕ по созданию пятидесятнического союза СССР, решили образовать Хмельницкое областное объединение церквей ХВЕП. На этой первой Областной конференции представители поместных церквей избрали Николая Михайловича Пилипюка старшим пресвитером Областного Объединения

Новини регіонів

«Скажіть собі, що я як-небудь не вмію!»

Таку влучну пораду, яка потрібна усім, якою б діяльністю не займався, єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич висловив під час випуску регентів, який відбувся 5 травня у селі Степань Березнівського району.