21 Грудня, 2015 2 1175 Переглядів

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

      Таку незвичну практику проведення конференцій і семінарів як навчання під час посту-молитви завідувач відділу Євангелізації ЦХВЄУ Олександр Попчук обрав ще два роки тому. Вважає, користь подвійна – і для духу, і для душі. Піст-молитва – інструмент важливий для кожного християнина, а на сам перед для того, хто знаходиться на передовій, тобто благовісника.

IMG_3460      Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві, Київській, Вінницькій, Сумській, Чернігівській, Черкаській, та Житомирській областей. До групи практикуючих євангелістів доєдналися майбутні місіонери, студенти місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (м. Київ).

IMG_3456_1

      Служителі здійснили аналіз роботи за рік. Серед основних тем були –  особиста і організована євангелізація, мотивація євангеліста і нагорода працівника на ниві благовістя та ін. Усе це – на підвалинах Слова Божого, щедро скроплено багатим досвідом самого спікера, який має  за плечима не один десяток років служіння. Олександр Іванович ділився тим, як Дух Святий благословляв його команду благовісників навіть у дуже непростих і неоднозначних ситуаціях. Наприклад, що відповісти, коли від тебе потребують відповіді на питання на кшталт: «Якщо твій Бог живий, то чи може він зараз зробити ось таке чудо у моєму житті?» І ви розумієте, що на ствердну відповідь ці люди забажають демонстрації Божої сили…  

IMG_3458_1      «Благовісник – як парусник, якщо там (показує на серце) не дме, якщо Дух не наповнить твій парус, ти не рушиш далі, –  переконаний Олександр Попчук. – Тому, перш ніж відповісти в таких випадках, я слухаю, що скаже у серці Дух Святий».

      Тисячі подібних ситуацій, дивовижні дії Божі і змінені долі людей – це шляхи благовісника, людини, яка має бути особливо чутливою до голосу Духа Святого. А піст і молитва інструмент, що у цьому допомагає.

Попередня Рада євангельських церков упорядкує капеланське служіння у війську
Наступна Різдвяне привітання старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка (ВІДЕО)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chve/chve.org.ua/www/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

Вам також може сподобатися

Історія цервки

Михайло Паночко: «Мій батько увірував першим у родині, він любив співати в церковному хорі»

Село Сулимів, на Львівщині, має свою багату  історію, перша згадка

Новини братерства

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.

Історія цервки

30 років життя Церкви в умовах незалежності: згадуємо шлях, аналізуємо та робимо висновки (ЧАСТИНА 1)

З нагоди 30-річчя незалежності згадаємо як відбувалися організаційні процеси в