Ви знаходитесь: Головна Полтавська область Обласна звітна конференція Полтавського обласного об’єднання - 2017
П'ятниця, 27 січня 2017, 13:33

Обласна звітна конференція Полтавського обласного об’єднання - 2017

Автор  Ирина
Оценить
(0 голоса)

1346_gol

В місті Полтава в церкві «Нове Життя» 20 січня 2017 року відбулася звітна обласна конференція церков ХВЄП. З великим бажанням брати-служителя, пастори, місіонери а також відповідальні за відділи брати і сестри зібралися разом в Полтаві для підведення аналізу духовної праці 2016 року.

     Були присутні гості: Микола Петрович Синюк (перший заступник старшого єпископа України), Михайло Михайлович Мокієнко (єпископ Дніпропетровської області та регіональний заступник голови союзу), Павло Миколайович (пастор церкви «Скала Спасіння» місто Дніпропетровськ), Олег Некрасов (диякон церкви міста Джанкой).

     Браття виступали з вітальним словом до делегатів конференції бажаючи всім кріпитися в вірі і поручену справу Христом виконувати сумлінно. В першій Духовно збудовчій частині з словом наставленням до делегатів та проповіддю Божого слова виступав Михайло Михайлович Мокієнко, призвавши делегатів до твердої віри на прикладі життя апостола Павла з закликом до ревної молитви.

     В другій частині конференції єпископ Полтавської області Степан Павлусь дав звітність за духовну працю 2016 року, а також і заступники єпископа були залучені до звітності. Була  також дана можливість звітуватись усім відділам, після чого делегати мали можливість  висловити свою думку по даній звітності і дати свою оцінку. В загальному делегати, які виступали оцінюючи духовну працю усіх відділів, дали позитивну оцінку.

     Із заключним словом до делегатів конференції звернувся Микола Синюк. В свою промову, основуючи на книзі «Відкриття», де Христос звернувся до однієї із церков і сказав «Знаю твої діла, але маю проти тебе, що залишив першу любов». На основі цього слова була висвітлена думка, що Бог знає нашу працю, але завжди хоче індивідуального спілкування. Після закінчення конференції було зроблене пам’ятне фото та смачний обід для усіх делегатів.

hve.pl.ua

Изменено П'ятниця, 27 січня 2017, 13:38