Листопад 28, 2016 0 300 Переглядів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

     Михайло Степанович поділився словом, яке Господь поклав на серце, а також привітав присутніх, серед яких були пастори церков навколишніх сіл і представники влади. Зокрема голова Ковельської райдержадміністрації Андрій Броїло та селищний голова Голобів Сергій Гарбарук, які добре відгукнулися про діяльність церкви та побажали їй успіху і подальшого розвитку. Участь у святковому служіння взяли також перший затупник старшого єпископа Микола Синюк та старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк.

     У цей же день після обіду старші служителі завітали на відкриття Дому молитви в с. Цміни Маневицького району. Новий гарний Молитовний будинок нараховує майже дві сотні місць (нині зібрання налічує близько 90 членів). Під час святкового зібрання служив молодіжний хор із с. Степань. Серед гостей були присутні пастори із навколишніх сіл, які приїхали розділи радість вірян. Єпископи поділилися словом та взяли участь у посвяченні нового Дому молитви, помолилися за потреби.

Попередня У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»
Наступна Голова ВРУ Андрій Парубій привітав глав церков із двадцятиріччям ВРЦіРО та вислухав думки і поради священнослужителів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Найдорожче – це увага

    3 грудня, в Міжнародний день інвалідів у місті Пирятин Полтавської області віруючі церкви ХВЄ разом з працівниками Територіального центру соціального обслуговування одиноких малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів відвідали немічних жителів свого міста.

Новини регіонів

Славянская Библейская Школа

Славянская Библейская Школа была организована в 1997 году. На сегодняшний день выпускниками Школы стали 400 человек. Обучение стационарное длится девять месяцев и включает в себя двадцать предметов по программе «Христианское служение». Основная часть студентов, обучающихся в Славянской Библейской Школе, это люди прошедшие реабилитацию в Реабилитационных центрах России и Украины.

Новини регіонів

Чернігівщина: молодь вчилася як стати сильною

13-14 квітня єпископ ЦХВЄ Микола Синюк відвідав Чернігівщину, де служив словом для молоді області та побував  у невеликих місіонерських церквах, розташованих у кількох населених пунктах області.