Листопад 28, 2016 0 530 Переглядів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

     Михайло Степанович поділився словом, яке Господь поклав на серце, а також привітав присутніх, серед яких були пастори церков навколишніх сіл і представники влади. Зокрема голова Ковельської райдержадміністрації Андрій Броїло та селищний голова Голобів Сергій Гарбарук, які добре відгукнулися про діяльність церкви та побажали їй успіху і подальшого розвитку. Участь у святковому служіння взяли також перший затупник старшого єпископа Микола Синюк та старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк.

     У цей же день після обіду старші служителі завітали на відкриття Дому молитви в с. Цміни Маневицького району. Новий гарний Молитовний будинок нараховує майже дві сотні місць (нині зібрання налічує близько 90 членів). Під час святкового зібрання служив молодіжний хор із с. Степань. Серед гостей були присутні пастори із навколишніх сіл, які приїхали розділи радість вірян. Єпископи поділилися словом та взяли участь у посвяченні нового Дому молитви, помолилися за потреби.

Попередня У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»
Наступна Голова ВРУ Андрій Парубій привітав глав церков із двадцятиріччям ВРЦіРО та вислухав думки і поради священнослужителів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

«Стійте в свободі, яку дав Христос!»

 В Івано-Франківську 9 листопада відбулася обласна молодіжна конференція. Цього недільного дня до обласного центру з’їхалася молодь з церков ХВЄ Прикарпаття, щоб навчитися від Божого Слова та побути в спільності.

Новини регіонів

Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію

 В рамках святкування Року Реформації  служіння «Східноєвропейська Реформація» продовжує реалізовувати різноманітні проекти по всій країні. Завдяки старанням пасторів…


Новини регіонів

У Богуславі провели табір «Шлях переможця»

19-23 липня 2016 року у м. Богуславі, що на Київщині, християнська  молодь провела табір для дітей від шести до п’ятнадцяти років.