Листопад 28, 2016 0 378 Переглядів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

     Михайло Степанович поділився словом, яке Господь поклав на серце, а також привітав присутніх, серед яких були пастори церков навколишніх сіл і представники влади. Зокрема голова Ковельської райдержадміністрації Андрій Броїло та селищний голова Голобів Сергій Гарбарук, які добре відгукнулися про діяльність церкви та побажали їй успіху і подальшого розвитку. Участь у святковому служіння взяли також перший затупник старшого єпископа Микола Синюк та старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк.

     У цей же день після обіду старші служителі завітали на відкриття Дому молитви в с. Цміни Маневицького району. Новий гарний Молитовний будинок нараховує майже дві сотні місць (нині зібрання налічує близько 90 членів). Під час святкового зібрання служив молодіжний хор із с. Степань. Серед гостей були присутні пастори із навколишніх сіл, які приїхали розділи радість вірян. Єпископи поділилися словом та взяли участь у посвяченні нового Дому молитви, помолилися за потреби.

Попередня У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»
Наступна Голова ВРУ Андрій Парубій привітав глав церков із двадцятиріччям ВРЦіРО та вислухав думки і поради священнослужителів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав сільські церкви на Рівненщині

    20 вересня 2014 р. у с.Чемерне Сарненського району, що на Рівненщині відбувся семінар для служителів району, на який вони приїхали разом із дружинами. Тему «Сім’я в світлі Слова Божого» викладав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Новини регіонів

Выставка картин напомнила о важности Библии в жизни каждого человека

14 и 16 сентября церковь “Божий мир” г.Киева вместе с миссионерским обществом “Свет на востоке” организовали евангелизационные мероприятия в микрорайонах Теремки-1 и Теремки-2 в форме благотворительной выставки картин на Библейскую тематику, повествующей историю от Рождества Иисуса Христа до Его Вознесения.

Новини регіонів

У Кривому Розі відбулося рукопокладення

     У Карнаватській церкві, що у  Кривому Розі, відбулося рукопокладення на дияконське служіння брата Ігоря Куєвди.