Листопад 17, 2018 0 646 Переглядів

Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка

Церква ХВЄ в селі Передмірка Лановецького району Тернопільської області – одна із найстаріших церков нашого братерства. Як зазначалося під час Свята подяки, яке цього року тут святкували 4 листопада, Євангеліє в село прийшло майже сто років тому.

З помісної церкви у свій час вийшли відомі брати-місіонери, один з них Григорій Горошко, син якого, Антон, нині живе і трудиться у США, в м. Клівленд.

Старший єпископ Михайло Паночко  привітав присутніх та сказав проповідь на тему:   «Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!»  За його словами, Писання підводить нас до того, що Ісус є втілене Слово, Джерело живої води та Хліб життя. Саме тому за чудовою традицією на День жнив у євангельських церквах звершується молитва  подяки  за хліб, Боже слово і воду.

Ще одне Свято подяки відбулося цього ж дня у районному Домі культури м. Ланівці. Гарно виступали підлітки, співом служила група «Благовісник» із м. Вишнівця. Слово до людей мав старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Яцюк. А заключну проповідь виголосив Михайло Паночко, який проповідував на основі Пс.50:23 «Хто жертву подяки приносить, той шанує Мене».

Для довідки. Свято Подяки бере свій початок ще понад 3500 років тому. Саме тоді, після визволення з єгипетського рабства, Бог заповідав ніколи не забувати про вдячність: «Стережися, щоб, коли ти будеш їсти й наситишся, і добрі доми будуватимеш, а худоба твоя велика та худоба твоя мала розмножиться, і срібло та золото розмножаться тобі, щоб не забув ти Господа, Бога свого, щоб ти не сказав у серці своїм: Сила моя та міць моєї руки здобули мені цей добробут» (Повт. Зк. 8:11-14).

Церква ХВЄ в селі Передмірка Лановецького району Тернопільської області

Попередня «Наші плани – у Божих руках» - відбулася друга конференція для дружин служителів
Наступна Свідчення місіонерки з Дніпропетровщини Марії Мокієнко про служіння на Шрі-Ланці

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

У Вараші виступив симфонічний оркестр “Soli Deo”

    На Рівненщині продовжують відзначати 500-річчя Реформації. Зокрема, цього разу масштабний концерт організували у місті атомників – Вараші

Новини регіонів

Чьи же вы дети, сироты?

Особым служением в Херсонской области является миссия “Агапэ”, основное видение которой – любовь и забота о детях сиротах • В Украине более 100 тысяч детей-сирот находятся в домах интернатах

• Более 500 детских домов и интернатов

Миссия “Agape” проводит уроки “Жизни” в 32 интернатах, что охватывает более 3000 детей-сирот.