Ви знаходитесь: Головна Пастирське слово Звернення єпископів
Звернення Єпископів

Співчуття родині та церкві єпископа Олександра Ірсоновича Озеруги

Вівторок, 14 листопада 2017, 11:11

ErsonovychВ понеділок, 13 листопада раптово залишив нас, перейшовши до небесних осель, старший пресвітер церков християн віри євангельської у Київській області Озеруга Олександр Ірсонович.

 

Михайло Паночко: "Закликаю до посту і молитви з 3 по 5 сiчня про Божий захист, прощення і мир в Україні!"

Четвер, 05 січня 2017, 10:19

1335Дорогі сестри i брати! Враховуючи дуже складну ситуацію в Україні, закликаю всі церкви до молитви та посту 3-5 січня 2017 року.

 
 

Слово старшого єпископа Михайла Паночка у програмі «Вічне»,Перший національний телеканал:

Вівторок, 17 травня 2016, 11:22

1247_golСлово старшого єпископа Михайла Паночка у програмі «Вічне»,Перший національний телеканал:

«Ісус Христос сказав: «Пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» Велике щастя, коли людина вільна. Бог створив нас не для рабства, не для того, щоб ми були пригнічені, зажурені… Людина – образ і подоба Божа. І як багато людей сьогодні втратили цю подібність і направили свій погляд – у землю, а не в небеса.

Каже апостол Іван «Не кожному духові вірте» - через різноманіття інформації, релігій і різних проповідників ми кажемо: «нема кому вірити». Але є тільки дві речі: дух правди і дух неправди. Як їх розрізнити?..»

Відео за писиланням http://www.1tv.com.ua/video/13782

 
 

Відійшов у вічність доктор Арнольд Ластінгер

Четвер, 10 грудня 2015, 12:30

ArnoldLastinger

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав співчуття дружині та родині Ластінгер з приводу смерті дорогої людини, почесного президента Євангельської теологічної семінарії (м. Київ), доктора Арнольда Ластінгера. Він проповідував Євангеліє Ісуса Христа майже шість десятиліть, з них 45 років був пастором помісної церкви.

 
 

Співчуття

Четвер, 26 листопада 2015, 12:44

1173_gol

Старший єпископ Михайло Паночко та Комітет єпископів  Церкви християн віри євангельської України висловлюють єпископу Олександру Бабійчуку щире співчуття з приводу смерті його матері - Антоніни Софронівни.

 
 

Сторінка 1 з 3