Грудень 27, 2017 0 115 Переглядів

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти УЦХВЄ улітку 2017-го. Її мета – забезпечити кадрами один із наймасштабніших проектів братерства «400 церков за п’ять років».

    Навчання, що проходить на базі Євангельської теологічної семінарії (ЄТС), включає три етапи. Перший з них відбувся у вересні ц.р. як навчально-консультативний семінар за участю членів Комітету братерства. Старші пресвітери та єпископи самі сіли за студентські столи, щоб апробувати і ухвалити основні дисципліни курсу. Це – сучасні методи євангелізації та відкриття церков, а також історія церкви, сотеріологія, Христологія, соціологічний аналіз місцевості, фінансова грамотність та чимало інших.

     Другий етап навчання стартував 23 жовтня і завершився 17 листопада. Він був розрахований на лідерів-координаторів з відкриття церков, тобто служителів, які безпосередньо працюють «в полях», мають досвід і будуть координувати хід програми кожен в своєму регіоні.

    Нинішній набір – частина третього етапу програми (аналогічний набір планується зробити і восени 2018 року).

    Як розповів проректор ЄТС Ігор Семенюк, це буде двомісячна місіонерська школа, на яку планується набрати 35 студентів.

    «Навчання, яке проходитиме на базі ЄТС, повністю безкоштовне, включаючи проживання та харчування. Школа триватиме з 5 лютого 2018 року до 30 березня 2018 року», – повідомив проректор.

    За його словами для того, щоб вступити до Місіонерської школи, абітурієнти повинні мати досвід служіння у помісній церкві УЦХВЄ, мати бачення та покликання від Бога для місіонерської та проповідницької роботи щодо відкриття нових церков.

    До пакету документів на вступ, які треба подати до ЄТС входить: 

   * рекомендація пастора помісної церкви;

   * рекомендація єпископа області;

   * якщо абітурієнт має біблійну освіту, представити копії документів, які підтверджують це;

   * копія паспорта.

    Документи можна переслати до ЄТС електронною адресою: evangelukraine@gmail.com. Або особисто подати за адресою: м. Київ, вул. Голосіївська, 57 (ст.м. Голосіївська).

    Також можна зареєструватися онлайн, заповнивши анкету за посиланням:

    http://evangelts.org/ru/content/anketa-programmy-nasazhdenie-novyh-cerkvey

    Довідки за телефоном: 098-560-38-98, 050-020-05-98.

 

Попередня «Якщо хочете мати успіх, зробіть акцент на основі, а основа лідерства – це любов до народу» - Михайло Паночко учасникам СЄЛФ
Наступна Всім Церквам Християн Віри Євангельської України. Мир Вам!

Вам також може сподобатися

Новини

Керівника Інститут релігійної свободи Олександра Зайця призначено радником Прем’єр-міністра України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман призначив своїм позаштатним радником з релігійних питань Голову правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця.

Новини братерства

Стартував проект «400 нових церков за 5 років» в рамках якого відкрито новий Дім молитви у місті Баришівка на Київщині (ВІДЕО)

   У місті Баришівка Київської області 7 лютого 2016 відбулося урочисте відкриття Дому молитви церкви ХВЄ «Відродження»  (дочірня громада київської церви «Фавор»).

Новини

Тисячі киян і гостей столиці прийшли 24 грудня на Софіївську площу, щоб святкувати Різдво Христове (ВІДЕО)

 У переддень Різдва, 24 грудня 2017 року, на Софійській площі у Києві відбувся святковий різдвяний концерт. Тисячі киян та гостей міста прийшли сюди, щоб разом прославити Спасителя світу Ісуса Христа.