Січень 30, 2018 0 385 Переглядів

Михайло Паночко привітав новообране керівництво білоруського п’ятидесятницького братерства

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав  на  ім’я начальствуючого єпископа  Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі Сергія Цвора та його заступників привітального листа з нагоди обрання їх на керівні посади братерства.

«Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської сердечно вітаємо Вас з обранням для високого служіння в Об’єднаній Церкві Християн Віри Євангельської в Республіці Білорусь! – йдеться у привітанні.  – Віримо і радіємо, що це було зумовлено провидінням Божим. Нехай Його благословляюча і підтримуюча рука перебуває на Вас у всіх шляхах життя і служіння. Будьте вірні, мужні і непохитні борючись за віру євангельську! А як явиться Пастиреначальник Ви одержите нев’янучого вінця слави», –  побажав Михайло Паночко.

Як повідомляє сайт grace.by, 27 січня 2018 року у Мінську відбулося засідання Республіканської Ради Об’єднаної Церкви ХВЄ в Республіці Білорусь. У ньому брало участь 80 служителів – це єпископи і регіональні служителі з усіх областей, а також керівники відділів. За результатами таємного голосування єпископом Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі (на період з 2018 по 2022 рік) вкотре був обраний Сергій Павлович Цвор. За нього голоси віддали 74 людини (92,5%). Потім одноголосно було затверджено двох заступників єпископа білоруського братства: Леоніда Вікторовича Бірюка і Сергія Сергійовича Поднюка.

Попередня «Будь зразком для вірних» - молодіжна конференція УЦХВЄ Волині
Наступна «Бог працює, і це видно!» - підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

Вам також може сподобатися

Новини

ВРЦіРО надіслала відкритий лист голові  Суспільного мовлення

Чому Суспільне мовлення проігнорувало Всеукраїнську Ходу на захист прав дітей

Новини

Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про мету Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей

29 травня представники Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій розповіли