Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу 17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

1430_gol_День подяки розпочався о 10-й, ранковим богослужінням на Хрещатику, на яке прибули тисячі віруючих, не лише киян, але й з усіх регіонів нашої держави.

Відкрив богослужіння старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він привітав присутніх і зазначив,  що служіння такого масштабу в Україні проводиться вперше, та зачитав місце зі Слова Божого, де Бог через пророка говорить про жертву подяки (Пс. 49:23).

«Біблія каже, що Господь за усі Свої благодіяння очікує від нас небагато – Він очікує подяки. Подяка ж має три виміри: можна просто сказати «дякую», однак наші вуста має підтверджувати і наше серце (подяка не від серця Богом не приймається). Вдячність впливає на людей, коли ми шануємо Бога нашими ділами» - наголосив старший єпископ.

Після першої подячної молитви Слово Боже читали пастори київських церков ХВЄ Анатолій Козачок та Сергій Вознюк. Далі звучали виступи старших служителів, єпископів різних євангельсько-протестантських церков України. Натхненно служив об’єднаний хор церков Києва. 

_IMG_2106Денна програма свята була насичена цікавими подіями у різних локаціях: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму, вуличний кінотеатр та тактильний зоопарк. Яскравим символом свята стала велика мапа України, яку створили волонтери з овочів та фруктів.

Об 14-й учасники свята зустріли колону Всеукраїнського двотижневого автопробігу, яка фінішувала на Хрещатику. Понад 1000 учасників на автомобілях, які в цілому проїхали 5000 кілометрів по 24 областях країни.

О 18-й біля головної сцени вже важко було протиснутись. Вечірню концертну програму відкрив естрадно-симфонічний оркестр GSO. На сцені звучала різностильова та різножанрова музика відомих виконавців та виступ учасників проекту «Голос країни» - Аняня Удогво, Брії Блесінг, В’ячеслава Рибікова.

Вітальне слово для учасників Свята Подяки скажуть президент Асоціації Конгресменів Джорж Роллер та його дружина Лінда, екс-зірка NBA Даніель Дролінгео та інші.

_IMG_2242А завершилось свято благодійним виступом відомого на увесь світ християнського проповідника Ніка Вуйчича, який народився без рук і без ніг, але завдяки Слову Божому знайшов повноту життя. Своїм прикладом він надихає мільйони людей, як тих, хто має фізичні вади, так і тих, хто цілком здоровий, але потребує зцілення душі.

Завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія» за святкуваннями могли спостерігати разом з українцями громадяни із 20-ти країн світу.

_IMG_2194Цей масштабний святковий захід пройшов у рамках відзначення 500-річчя Реформації. Його метою було об’єднати усі регіони країни та на прикладах з історії й сьогодення ще раз підкреслити, що позитивні зміни у суспільстві можливі лише за впровадження духовних цінностей, які є підставою економічного розвитку.

17 вересня святкування Днів подяки відбулося також у багатьох інших містах і селах України. Отож, хвала і подяка Господу нашому!

Останні публікації