Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу У Києві відбудеться презентація збірки оповідань «Гіркі сливи» та літературна школа для молодих авторів (АНОНС)

У Києві відбудеться презентація збірки оповідань «Гіркі сливи» та літературна школа для молодих авторів (АНОНС)

1413_gol  У суботу, 2 вересня 2017 року, в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» відбудеться зустріч любителів української християнської літератури.

     Запрошуємо молодих письменників-початківців, журналістів, вже знаних авторів та всіх бажаючих на презентацію збірки оповідань «Гіркі сливи»  та вручення Почесного призу переможцю Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна-2017 Олексію Деканю!

     Захід відбудеться в Києві у приміщенні церкви ХВЄ "Філадельфія", вул. Голосіївська, 57, станція метро "Голосіївська". Початок о 10:00.

Після презентації розпочне роботу Літературна школа, де три семінари прочитають вже відомі християнські письменники.

     Зокрема український поет, письменник, публіцист, головний редактор журналу «Благовісник» Юрій Вавринюк говоритиме про «Гріх недбальства, або «грішний» погляд на «духовну» літературу». Член журі  Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна зверне увагу на кваліфікацію християнських літераторів, попередить про відповідальність за недбалість у служінні та роздумуватиме про літературну досконалість.

     Українська письменниця, журналістка, перекладачка, авторка «Теплих історій до кави» Надійка Гербіш у своєму семінарі «За ким дзвенить клавіатура» пояснить значення терміну «покликання письменника», відверто розкаже про роботу письменника в Україні, та навчить, як авторам правильно сприймати критику.

     Цьогорічний переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, письменник-фантаст, засновник міжавторської збірки «ПРИТЧИ ХХІ століття» Олексій Декань відповість на наступні питання. Чи може християнин писати фантастику? Як не допустити помилок молодих авторів? З чого почати нову книгу? Хто є взірцем актуального літературного тексту?

     Попередня реєстрація учасників проводиться за телефоном: +38 (097) 6633163, або ж електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Участь у презентації - безкоштовна. Вартість Літературної школи - 50 грн. (у вартість входить обід).

     Будемо раді бачити вас!

reklama_kyiv_2017

Останні публікації