Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу Михайло Паночко виступив на Всесвітньому саміті на захист переслідуваних християн

Михайло Паночко виступив на Всесвітньому саміті на захист переслідуваних християн

1383_gol

З 10 по 13 травня у Вашингтоні, округ Колумбія (США) проходить Всесвітній саміт на захист переслідуваних християн. Українську Церкву представляє ціла група священнослужителів, зокрема старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Організатор саміту – Асоціація Біллі Грема. У заході беруть участь понад 600 учасників із 130-ти країн світу, які мають нагоду продемонструвати задокументовані свідчення про утиски і переслідування.

«Важливо доносити до громадськості те, що відбувається геноцид. І запропонувати, у який спосіб ми можемо працювати з Організацією об’єднаних націй та іншими державними структурами, аби забезпечити захист релігійних свобод», – сказав всесвітньо відомий благовісник Франклін Грем, вітаючи форум.

Також він зазначив, що лише минулого року у світі загинуло понад 90 тис. осіб за віру в Ісуса Христа. Мільйони людей продовжують жити під постійною загрозою залякування, фізичного нападу або нанесення шкоди своїй родині.

Привітав учасників саміту і віце-президент США Майк Пенс, який наголосив: «Ми будемо стояти за кожним, хто бореться за свою свободу та просте бажання бути вільним у своїй крані. Навіть якщо для цього потрібно задіяти усі сили, які у нас є». Віце-президент зазначив, що тероризм та подавлення людської гідності у полоні, пригнічення віруючих людей, будуть завжди ворогом, з яким потрібно боротися глобально. «У цьому ми тверді, як ніколи. Бог нехай нам допомагає!» - підкреслив він.

Із промовою до учасників саміту звернувся старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який розповів про ситуацію в Україні та повідомив про факти переслідувань і вбивство священнослужителів на сході нашої держави під час російської агресії. Після чого закликав присутніх до молитви за постраждалих та їхні сім’ї.

Останні публікації