Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

1384_gol    Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яку ініціює (вже другий рік поспіль) Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. У 2017-му хода запланована на суботу, 3 червня, і пройде у Києві та в інших містах України.

    Про те, як організувати належну мас-медійну підтримку заходу говорили члени Комісії ВРЦіРО у справах медіаслужіння, що провели робочу зустріч 11 травня під головуванням пастора Юрія Кулакевича. Нині на фінальному етапі – виготовлення промо-ролику та  рекламного джингла для радіо.  У процесі розробки соціальна реклама, яку розмістять на біг-бордах та сіті-лайтах. Як планується, напередодні ходи, буде оприлюднено звернення глав церков і релігійних організацій з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня.  Сама ж хода, у якій  візьмуть  участь як християни різних конфесій, так і мусульмани та юдеї, буде транслюватися у прямому ефірі кількома каналами.

    Це – чудова нагода для віруючих людей разом із родинами прийти на центральні вулиці столиці аби привернути увагу до питань захисту прав дітей, у тому числі проблеми абортів.  У Києві хода розпочнеться традиційно – від Софіївської площі о 12.00  та продовжиться святковим концертом у Маріїнському парку о 13.00.


Останні публікації